![«Порошенко робить те, що заповідав Левко Лук’яненко»*](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/5r/64l75y-btqnx4j65llxkccj25hjn66e4vr3d5rb.jpg)
Президент Петро Порошенко в 2016 році вручив Левкові Григоровичу Шевченківську премію.
«Порошенко робить те, що заповідав Левко Лук’яненко»*
Вдова відомого борця за Незалежність України Надія Лук’яненко підтримує чинного Президента
«Україна в небезпеці. Геть від Москви! Кандидати в Президенти, не розхитуйте країну своїми обіцянками. Не виконаєте. Поставте Україну і збереження її цінностей на перший план, а після виборів виступайте і організовуйте людей за справедливі ціни на газ, світло та ін. Наше покоління зробило все для створення Української незалежної держави — маємо свій Прапор, Герб, українські гроші, українське військо тощо. Зараз війна зі страшним агресивним сусідом і ви — молоді і завзяті — збережіть все це і відвоюйте Україну у Москви», — написала вдова відомого дисидента, багаторічного в’язня радянських концтаборів, Героя України, автора Акта проголошення Незалежності України Левка Лук’яненка, відома громадська діячка Надія Лук’яненко на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук».
![Левко і Надія Лук’яненки. Фото transkarpatia.net.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/l5/xorlbl-0x0-465x428-k4dovxxfejsyetfkyxtis2krsva6yl5t.jpg)
«Нехай ніякі блогери не зневажають нашу інтелігенцію, пересипаючи свої виступи московськими матюками. Не допустіть їх до влади, бо вони явно не збережуть те, за що поклали голови наші воїни сьогодні і в минулі часи», — переконана пані Лук’яненко.
– Боюся втратити ту Україну, за яку віддав свої роки мій чоловік у московських тюрмах і таборах, відмовившись від кар’єри і обравши тюремну баланду, бо дуже любив Україну, її мову, культуру, все українське і знав добре хижу натуру Росії, – наголосила Надія Лук’яненко.
«Боюся втратити ту Україну, за яку віддав свої роки мій чоловік у московських тюрмах і таборах, відмовившись від кар’єри і обравши тюремну баланду, бо дуже любив Україну, її мову, культуру, все українське і знав добре хижу натуру Росії», — написала дружина легендарного Героя України.
«Зараз Президент України говорить словами Лук’яненка те, що хотів чути сам Лук’яненко. Левко Григорович помер з надією, що Україна вже більше ніколи не потрапить у колоніальне московське рабство, ніколи б не подумав, що Україна у нинішній час може стояти над такою прірвою. І ще. «Де двоє б’ються, третій користає». На цей раз хоче скористатися Москва нашим хаосом. Будьмо мудрі. Тому закликаю 31 березня прийти на виборчі дільниці і віддати свої голоси за Порошенка Петра Олексійовича. Україна — понад усе!», — наголосила дружина Левка Лук’яненка.
Орест ПЕТРЕНКО.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)