Як випрати шкіряні рукавички
Аби зробити це правильно, треба згадати, як чистять подібні речі
На чорних або коричневих можна позбутися плям за допомогою розчину: півсклянки теплої води; 1 чайна ложка нашатирного спирту; 5 чайних ложок прального порошку; 5 чайних ложок перекису водню.
Повністю занурювати у воду шкіряні вироби не рекомендується, оскільки після цього вони деформуються.
Усі інгредієнти треба змішати, змочити губку, ганчірку або ватний тампон і протерти забруднені місця на рукавичках. Залишки засобу змивають чистою мокрою губкою. Повністю занурювати у воду шкіряні вироби не рекомендується, оскільки після цього вони деформуються, зменшуються в розмірах і матимуть не зовсім привабливий вигляд.
Існує інший спосіб:
Намочіть у воді і намильте дитячим милом шматочок м’якої тканини. Протріть мильним розчином рукавички зовні, видаляючи бруд з усіх складок.
Змийте мильний розчин за допомогою такої ж тканини. У воду можна влити трохи оцту, це додасть виробу еластичності.
Просушіть рукавички якнайдалі від обігрівальних приладів. Обирайте прохолодне, але добре провітрюване місце.
Після того, як висохнуть, треба змастити їх касторовою олією, вазеліном або спеціальним кремом для шкіряних речей.
Зверніть увагу, що прискорювати процес сушіння за допомогою фена або обігрівача не можна.
Лайкові не слід мочити навіть таким чином. Темні протирають гліцерином, світлі — теплим молоком. Є також магазинні спеціальні засоби для дбайливого догляду за шкірою.
А як почистити білі? Мочити світлу шкіру не рекомендується, оскільки на ній можуть бути помітні жовтуваті розводи після висихання. Хороший засіб для чищення — суміш соди з молоком. Із цих інгредієнтів роблять кашку і протирають рукавички. Використовують і нашатирний спирт. Беруть 2 ложки спирту та 8 — води і цим розчином протирають забруднені місця. Дехто додає ще кілька крапель перекису водню. Позбутися стійких плям можна і за допомогою лимонного соку.