Аби паска вдалася
Форми для випічки дають змогу виготовити смачні і красиві десерти до Великодня та значно полегшують процес роботи як професійним кулінарам, так і майстрам-початківцям. Існує їх кілька видів, тож обирати вам
Силіконові
Витримують температурні режими від –40° до 230°. Можна мити в посудомийній машині, складати, вони легко набувають початкового вигляду. Перед першим застосуванням вимийте виріб теплою водою. Готовій випічці дайте трохи охолонути у силіконовій ємності, тоді обережно відігніть краї та вийміть десерт. На внутрішній стороні кожної форми для пасок є рельєфне тиснення «ХВ» в обрамленні, яке залишає красивий відбиток на готовому виробі.
Паперові
З їх появою все більше господинь зважуються на те, щоб приготувати традиційну пасхальну страву в домашніх умовах. Використання таких форм забезпечує високу якість продукту. Виготовлені вони з целюлози, мають мікроперфорацію для виведення надлишків вологи і рівномірного пропікання паски, запобігають її пригоранню, витримують температуру від –40 °C до + 230 °C.
Паперові форми мають високу стійкість до жирів, завдяки цьому їх не потрібно змащувати. Це одночасно і ємність для випічки, й оригінальна упаковка для готового виробу (з тематичними зображеннями), що дає змогу зберегти форму та свіжий смак паски. Бувають різних розмірів та кольорів.
Металеві
Виготовлені з вуглецевої сталі, із зажимами та зйомним дном. З них легко діставати випічку.
Алюмінієві цілісні форми
Вилиті під спеціальним тиском (кокільне лиття). Випічка у них виходить рівномірно рум’яною та смачною. Такі ємності зручні у випіканні, легко очищуються.
Форми для традиційної сирної паски виготовлені також із різних матеріалів.
Металеві нерозбірні, із зображенням пасхальної символіки.
Дерев’яні та пластикові (абсолютно безпечні для дітей і дорослих)
Ці вироби складаються з чотирьох пластин із нанесеними на поверхню малюнками й буквами «ХВ». Форми досить зручні у використанні.