Обмінялися обручками… на затопленому кораблі, який виявив сам Жак–Ів Кусто
Рівняни Андрій Супрунюк та Мирослава Мишкевич одружилися на піщаному дні Червоного моря
Місце для такої доленосної події обрали не випадково. Андрій змалку захоплюється риболовлею, на яку колись ходив із дідусем. Із дитинства запам’яталися старі бамбукові вудки та великі улови — за раз можна було наловити відро карасів. А ще теплі спогади зринають і про бабусю: «о 8–й годині вона готувала сніданок, і мої молодші брати — рідний та двоюрідний — приносили мені їжу на ставок у селі Грушвиця. Тут я був до години 10–ї, а потім біг додому», — згадує Андрій Супрунюк.
Після закінчення Рівненського обласного ліцею–інтернату вищу освіту юнак здобував у Київському національному економічному університеті та Львівському університеті бізнесу та права. Там, як писали ЗМІ, Супрунюк захопився змаганнями на швидкість і нібито свого часу був одним із організаторів нелегальних вуличних гонок на авто у складі клубу HotWheels, неодноразово сам брав участь у ралі. Повернувшись до Рівного разом із групою однодумців, організував у місті об’єднання «VSOP CLUB», що займається проведенням автомобільно–спортивних заходів, підтримує місцевих ентузіастів автомобільного спорту, організовує різноманітні види активного відпочинку: конкурси, поїздки на футбольні матчі, страйкбол, дріфт, драг, полювання–риболовля та інші.
Міра Мишкевич — теж знана у Рівному особа в індустрії краси. Вона — професійний майстер з нарощення волосся салону «L&M», який відкрила з подругою. А ще має захоплення — байки. Мабуть, спільне хобі й поєднало пару.
У морській стихії в присутності «реєстратора» пара обмінялася обручками і поцілувалася.
Чи може бути для таких активних молодих людей більш романтичне місце для створення сім’ї, ніж Червоне море, яке таїть у собі неймовірну красу й славиться багатим, унікальним і неповторним світом риб та барвистих коралів?
— Це дуже знакове місце для нас, оскільки частина вантажу корабля — це мотоцикли, — говорить Андрій Супрунюк. Тож святкова церемонія пройшла в одному з найвідоміших затоплених кораблів у світі — «Тістлегормі» на глибині 30 метрів. Транспортне судно, що належало Великобританії і навантажене доверху танками, військовими вантажівками і боєприпасами, підбите німецькими бомбардувальниками 6 жовтня 1941 року. 15 літ потому «Тістлегорм» на піщаному дні біля південного краю рифу Шааб Алі в Суецькому каналі виявив відомий мандрівник Жак–Ів Кусто (1910– 1997). Нині корабель перетворився на штучний риф, у якому живуть зграї луціанів, барракуд, тунців, на палубі і серед металевих конструкцій влаштовуються риби–крокодили, крилатки, скорпени, мероу, голожаберні молюски.
Не побоялися молодята і сильних підводних течій, з якими не всім аквалангістам вдається впоратися. Тож у морській стихії в присутності «реєстратора» пара обмінялася обручками і поцілувалася. І навіть разом зі свідками розкоркували пляшку шампанського. Його просто із пляшки першими скуштували закохані, а далі, передаючи горло пляшки з рук у руки по колу, — друзі. Що ж, перше випробування на витривалість, на боротьбу з підводними течіями і стихіями молода сім’я пройшла гідно!