Дифенбахія впирається у стелю
Доросла рослина може сягати 2 метрів
Нерідко такі вазони ставлять на підлозі. Вони дуже гарні, але з часом витягуються і втрачають нижнє листя, стають менш привабливими. Але красу їм можна повернути. Для цього слід відрізати верхівку, відступивши від основи рослини сантиметрів на 10.
Із відрізаної частини можна отримати кілька рослин.
З часом зі сплячих бруньок на стеблі з’являться нові листочки. Іноді виростає кілька стовбурів і дифенбахія стає пишною. Займатися обрізуванням можна будь-якої пори. Робити це слід гострим ножем або лезом. Місце зрізу доречно обробити товченим деревним вугіллям.
До того ж, з відрізаної частини можна отримати кілька рослин. Розріжте її на шматочки з 2–3 бруньками, зрізи присипте деревним вугіллям і залишіть на 1–2 дні, щоб підсушилися. Після цього покладіть їх на злегка вологий грунт, вдавивши наполовину. Коли відростуть бруньки і з’являться молоді листочки, до основи пагона підсипте трохи субстрату. Укорінення в землі найкраще відбувається під плівкою. Тому радимо укрити нею нові рослини.
Верхівці також можна дати друге життя. Для цього її потрібно укоренити у воді або суміші піску та торфу в рівних частинах.