Курси НБУ $ 42.04 € 43.38

СКАРБИ НЕТЛІННІ: дослідники сакрального мистецтва знову зібралися в Луцьку

ХІІ міжнародна наукова конференція “Волинська ікона: дослідження та реставрація”, зорганізована Волинським краєзнавчим музеєм на базі свого відділу — Музею волинської ікони в Луцьку, зібрала вчених, мистецтвознавців, музейних працівників та реставраторів з України, Росії, Білорусі та Польщі...

ХІІ міжнародна наукова конференція “Волинська ікона: дослідження та реставрація”, зорганізована Волинським краєзнавчим музеєм на базі свого відділу — Музею волинської ікони в Луцьку, зібрала вчених, мистецтвознавців, музейних працівників та реставраторів з України, Росії, Білорусі та Польщі.

Представлені основні наукові, музейні та реставраційні центри, що працюють над дослідженням та реставрацією волинської ікони. Це, зокрема, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича та Інститут народознавства НАН України, Волинський держуніверситет ім. Лесі Українки, Львівська національна академія мистецтв, Інститут Центрально-Східної Європи у Любліні (Польща), Інститут мистецтвознавства, етнографії і фольклору НАН Білорусі, Білоруський держуніверситет, Волинський і Рівненський обласні краєзнавчі музеї, Національний музей у Львові, Острозький державний історико-культурний заповідник, Червоноградський музей історії релігії, Калузький художній музей (Російська Федерація), музеї м. Замосця, Холма (Польща), Білорусі та інші.
У ході конференції відбувся круглий стіл з проблем збереження пам’яток сакрального мистецтва, а також презентація нових наукових видань з дослідження давнього мистецтва Волині.
Видано науковий збірник матеріалів конференції, в якому вміщено науковий доробок 36 авторів. Видання ілюстроване фотографіями, більшість з яких публікуються вперше.
Telegram Channel