Погода: осінь буде такою, як два останні дні липня (Карти гідрометеоцентру)
За прогнозом чергового інженера-синоптика Волинського обласного гідрометеоцентру Світлани Дриганюк, сьогодні, 30 липня, очікується мінлива хмарність, короткочасний дощ, гроза
Вітер північно-західний, 5 – 10 м/c, місцями шквали 15 – 20 м/c. Температура повітря по Волинській області вдень – від 25 до 30 градусів тепла.
Температура води в озері Світязь станом на 6-ту ранку 30 липня: 23.4 ºС.
За багаторічними спостереженнями, найтепліше 30 липня було у 2005-му році – плюс 32,9 градуса, найхолодніше – у 1962-му році – 7,4 градуса.
Найтепліше 30 липня було у 2005-му році – плюс 32,9 градуса, найхолодніше – у 1962-му році – 7,4 градуса.
Народний прогноз погоди:
30 липня відзначається день пам’яті великомучениці Марини (Маргарити). У цей час можна спостерігати зорі з пазорями (голубими спалахами блискавиць). Як правило, липень відходить з грозами. Не даремно у ці дні спостерігали за погодою: за народною прикметою, осінь буде такою, як два останні дні липня.
Прогноз погоди на завтра:
31 липня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-західний, 5 – 10 м/c. Температура повітря по Волинській області: вночі – від 14 до 19 градусів тепла, вдень – від 22 до 27 градусів тепла.