Як почистити витяжку на кухні
Щоб зробити це якісно, прилад треба спочатку розібрати. Тільки в такому випадку вдасться повністю видалити забруднення, в тому числі кіптяву та жир
Розбирати витяжку слід відключеною від мережі. Головне — почистити решітки, що закривають повітряні фільтри. Але під час генерального прибирання можна також демонтувати і почистити трубу, що приєднана до повітрепроводу. Порядок чищення витяжки такий: спочатку відмивають решітки і фільтри, потім — внутрішні та зовнішні поверхні, до яких є вільний доступ. Усі деталі ретельно висушують, встановлюють на місце і тільки після цього знову підключають техніку.
Головне — почистити решітки, що закривають повітряні фільтри.
Три способи швидкого видалення жирного нальоту на решітках
1. Достатньо просто замочити їх у гарячому розчині миючого засобу. Після цього обов’язково обдати окропом. Далі протерти губкою з миючим засобом, знову промити водою, висушити і зібрати.
2. Сода також допомагає видалити застаріле забруднення та жир. Решітки поміщають у велику ємність, щоб вода із содовим розчином покрила їх повністю. «Виварюють» у ньому протягом 30 хвилин. Після цього достатньо звичайного промивання і решітки всередині будуть чистими.
3. Із жиром добре впорається господарське мило. Щоб очистити забруднені деталі з його допомогою, решітки натирають розм’якшеним милом і залишають відмокати в гарячій воді. Зняти залишки мила, які не розчинилися, можна жорстким скребком–щіткою: разом із ним відійде і забруднення.