![На Волині розповсюджували друковану продукцію щодо попередження насильства в сім’ї](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/u4/bmyoub-mrndyx73pgyzdnmp4xhrum2otimliu4f.jpg)
Запам’ятайте ці номери телефонів!
На Волині розповсюджували друковану продукцію щодо попередження насильства в сім’ї
Акція відбулася в Горохівському районі
Як інформує goradm.gov.ua, протягом минулого тижня фахівці Горохівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості та працівники служби у справах дітей райдержадміністрації провели роботу з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах на території Берестечківської міської, Лобачівської, Смолявської, Перемильської та Галичанської сільських рад.
Провели роботу з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах на території Берестечківської міської, Лобачівської, Смолявської, Перемильської та Галичанської сільських рад.
З метою попередження будь-яких форм насильства у сім’ях, які потрапили у складні життєві обставини проведено роботу щодо недопущення та усунення чинників, що спричиняють виникнення і поширення негативних явищ. Проведено бесіди щодо необхідності створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей. З метою працевлаштування дорослих членів сім’ї ознайомлено з актуальними вакансіями в районі та за його межами.
Працівниками центру розповсюджено друковану продукцію щодо попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.
Горохівський РЦСССДМ.
![Запам’ятайте ці номери телефонів!](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/u4/kvd6e5-0x0-1000x750-mrndyx73pgyzdnmp4xhrum2otimliu4f.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)