Невже уболівальники київського «Динамо» перевелися?
Звісно, не всі. Але не думав, що заведу вас своїм запитанням із гарбузячого городу на такі манівці. «Брати Клички», «Брати Сидоренки», «Брати Капранови…» — читав есемески учасників конкурсу з відповідями і гордо почесував свій животик. Бо «ніт» і «ніт», і «ніт» — як модно зараз вимовляти слово «ні»…
Але спочатку повторю це каверзне запитання. Хоча, підозрюю, вже із заголовка ви зрозуміли, куди я веду…
«Гарбуз із секретом» — 35 (2019)
Коли я ходжу по городу і питаю свого роду — він, як правило, теж поруч. Хоч до нього у пісні і не звертаюсь, проте він — мій сусід. А це вже років зо два мені так прикро за цього знайомого. Адже записали мого сусіда у велику політику. І то до такої сили, що страх як не зручно. Бо там явно мав красуватися не мій сусід, а зовсім інша персона…
А в гарбузі сьогодні ми заховали світлину двох відомих братів, які дуже полюбляють дарунки від мого приятеля. Прославилися вони не так політикою — хоча куди без неї, як іншим заняттям. І під час того дійства часто не можуть обійтися без презентів від мого сусіда. Мовляв, допомагають заспокоїти нерви. За це про братів позаочі говорять, що це не дуже культурно, адже спостерігають з екранів телевізорів сотні тисяч. Колись спостерігали мільйони…
Чиє фото ми заховали у гарбузі?
Невже уболівальники київського «Динамо» перевелися? Так думав я, читаючи ваші варіанти відповідей. «Брати Клички», «Брати Сидоренки», «Брати Капранови»… Ех… Та двічі моє гарбузяче серденько таки радісно забилося, коли прочитав есемески: «Брати Суркіси». Тож слово чемпіонам. Точніше, чемпіонкам.
— Коли розгадувала, то відштовхувалась від гри мільйонів — футболу. Так і вийшла на Суркісів, і на квітку соняшника, і на «сємушки», — усміхається Галина Слобода із села Павловичі Волинської області. — Хоча я сама не бачила, як брати Суркіси лузали насіння на стадіоні…
— Знову розгадували усім кутком, — чуємо вже знайомий голос нашої кількаразової переможниці з села Бродецьке Катеринопільського району Черкаської області Тамари Бершадської. — Дуже довго гадали. Перебрали вже всіх відомих братів, які є в Україні. І тут наша колишня директорка Тетяна Анатоліївна каже: «Некультурно, коли плюють насіння соняшника. А де це часто роблять? На футболі!» Так ми і вийшли на братів політиків і спортсменів Суркісів…
Молодці панянки! Заслужили по 100 гривень. Але щоб їх отримати, треба надіслати на адресу редакції копії першої та другої сторінок паспорта, а також ідентифікаційного коду.
Некультурно, коли плюють насіння соняшника. А де це часто роблять? На футболі!
До речі, молодший із братів Суркісів — 60–річний Ігор Михайлович (Рахмільович) — президент футбольного клубу «Динамо» (Київ), став лауреатом Державної премії України в галузі архітектури у 2002 році за архітектуру комплексу динамівської навчально–тренувальної бази на Столичному шосе в Києві. Особливо часто він потрапляв у телевізійний кадр, коли плював насіння або щось курив. Ну, з такою грою нинішнього «Динамо» важко не вживати якісь антистреси…
А його старший на 10 років брат — Григорій Михайлович (Рахмільович) — почесний президент Федерації Футболу України і почесний член УЄФА був свого часу народним депутатом від СДПУ (о), його брат — членом партії (про цю медведчуківську політсилу в часи першого Майдану казали: «Було СДПУ (о) — а тепер із дупи «О». — Авт.), а цьогоріч знову потрапив до парламенту під прапорами проросійської «Опозиційної платформи — За життя», символом якої є безневинний соняшник…
Все, досить політики — час оголошувати нове завдання.
«Гарбуз із секретом» — 40 (2019)
Сьогодні ми заховали предмет, який асоціюється з одним дуже цікавим заняттям. Хоча ще чверть століття тому воно мені видавалося доволі нудним. І цей предмет я використовував здебільшого для іншого, популярнішого захоплення…
Проте чверть століття тому в «Головній Раді» цього заняття знайшлася більшість, яка переписала «закони» для цього заняття дюжини осіб (або у випадку з його кровним братом — третини дюжини)… Переписала за «законами» китайського меншого брата. І повернула йому славу. Тепер я, бразильці, поляки, серби і кубинці вважають це діло дуже захопливим. І хоч раніше, щоб бути на коні під час нього, треба було здобути щонайменше половину від дев’яноста, а сьогодні вже — щонайменше на три десятки більше, проте заняття стало значно динамічнішим. І неймовірно сексуальним, коли за нього беруться жінки.
Що за предмет ми заховали у гарбузі?
Слово–відповідь треба надіслати до 17 жовтня тільки у вигляді sms–повідомлення на номери: 0501354776 і 0672829775 (наприклад: «Чайник», «Три яблука», «Соня Кошкіна»).
Увага: з одного номера можна відправляти лише одне sms! Цей номер і братиме участь у жеребкуванні в розіграші призових 200 гривень, якщо правильних відповідей буде більше двох.
А ще спеціальний приз — 150 гривень — отримає той, хто в листі на поштову адресу (43 025, Луцьк, просп. Волі, 13) чи електронну ([email protected]) найяскравіше опише, як шукав чи шукали правильну відповідь.
До зустрічі!
Грицько ГАРБУЗ