Кілька способів уникнути прасування
Ми не перше покоління господинь, які недолюблюють цю роботу. Наші мами, бабусі й прабабусі часу дарма не витрачали і винайшли кілька способів, як обійтися без праски
Відпарюйте. Розвісьте вологий зім’ятий одяг на плічках ближче до ванни. Включіть гарячу воду — для процесу потрібна пара. Залишіть білизну на 5–10 хвилин. Цього достатньо, аби одяг розгладився. Опісля дайте висохнути.
Сушіть у розпрямленому вигляді. Найбільше клопоту завдає прасування постільної білизни. Звісно, можна цього не робити: вранці все одно буде зім’ята. Але випрасувана — свіжіша, на ній приємніше спати. Нехай лише одну ніч. Компромісний варіант — сушити максимально розгорнутою.
Застеліть нею дошку для прасування і беріться за роботу. Тепло не буде йти у дошку, а перейде у футболку.
Обприскуйте. Щоб розгладити футболку, блузку чи сорочку, обприскайте їх водою з пульверизатора, потім повісьте на плічка і дайте висохнути.
Буває, що без прасування не обійтися. Тоді єдине, що залишається, спростити і пришвидшити процес. Якщо у вас є кулінарна фольга, вважайте, що ви справилися. Застеліть нею дошку для прасування і беріться за роботу. Тепло не буде йти у дошку, а перейде у футболку. Отож, вийде, що ви прасуєте одяг одночасно з обох боків.