Курси НБУ $ 41.84 € 43.51
Рівнянка намалювала прикраси, які тепер носить відома письменниця Ірена Карпа

Фото з прикрасою на фоні Ейфелевої вежі, що у Парижі, Ірена Карпа розмістила на своїй сторінці в Інстаграм.

Фото з інстаграм

Рівнянка намалювала прикраси, які тепер носить відома письменниця Ірена Карпа

Конкурс «Срібна мрія», який щорічно проводить одне із харківських ювелірних підприємств, минулого року спонукав рівнянку Наталю Стругалевич повірити у власні сили й отримати перемогу

Ескіз під назвою «Деніза», автором якого є Наталя, в руках ювелірів перетворився на справжній срібний шедевр. Він розійшовся до сотень нових господинь, йдеться на сайті Вісті. Рівне.

Приємно, що син Михайлик «затвердив» мій ескіз і зі самого початку вірив у мене – це дуже допомагало. Тож не треба боятися братись за нове, те, що ніколи не робив.

Наталя розповідає про першу зустріч із власною срібною мрією так: «Коли в каталозі з’явились і сережки, і кольє, я плакала... Мене це настільки розчулило... Я саме була тоді в особливому стані - ми зі сім’єю очікували свою перлинку, свою зірочку - маленьку донечку! Тому такий подарунок - дорогоцінна і дуже символічна у всіх значеннях річ!! Гарнітур «Деніза» став просто неочікувано-неймовірним презентом!»

 

Радіє Наталя, що прикраси подобаються й відомим жінкам. Серед них українська письменниця – епатажна й неординарна Ірена Карпа.

Фото з прикрасою на фоні Ейфелевої вежі, що у Парижі, вона розмістила на своїй сторінці в Інстаграм.

Наталка ж наразі Парижу не бачила, та й ріднішою їй є Англія, бо англійською - мовою цієї і ще багатьох інших країн - вона чудово володіє. До народження донечки викладала її в одній зі шкіл Костопільського району.

Власний гарнітур «Деніза», куди входять сережки і колье і який подарував їй магазин, дуже любить. Каже, що майстри зуміли відтворити в сріблі те, про що вона думала:

«От що значить працюють профі! Достатньо було лише «дитячого малюнка», як сказала моя подруга, або «що попало» , як жартома оцінив мої спроби зобразити прикрасу на папері мій чоловік, аби зробити мене й багатьох інших жінок щасливими. Приємно, що син Михайлик «затвердив» мій ескіз і зі самого початку вірив у мене – це дуже допомагало. Тож не треба боятися братись за нове, те, що ніколи не робив. Як кажуть, Ноїв ковчег збудував любитель, у той час як «Титанік» - професіонал».

Telegram Channel