Боратинський педагог стала призеркою конкурсу «Вчитель року–2020»
Катерина Городнюк (на фото) посіла друге місце у першому (зональному) турі всеукраїнського педагогічного конкурсу
Його районний етап відбувся на базі торчинської школи Луцького району.
Вчителька із 16–річним стажем стала «срібною» призеркою в номінації «Початкова освіта».
Вчителька із 16–річним стажем стала «срібною» призеркою в номінації «Початкова освіта».
Інші важливі новини з життя Боратинської ОТГ:
Мешканці Боратинської громади вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років
У суботу, 23 листопада, у Будинку культури села Городище відбувся вечір–реквієм «України біль і пам’ять»
Місцеві художні колективи підготували тематичну концертну програму, а також відтворили події того часу за допомогою історичних фото та спогадів очевидців. Присутні вшанували невинно загиблих хвилиною мовчання та долучилися до всесвітньої акції «Запали свічку пам’яті».
Присутні вшанували невинно загиблих хвилиною мовчання та долучилися до всесвітньої акції «Запали свічку пам’яті».
У Промені відзначили престольне свято
Урочисте богослужіння в місцевому Свято–Михайлівському храмі відбулося в День святого архангела Михаїла. У цій церкві понад триста років зберігається чудотворна ікона Пресвятої Богородиці Пулганівської (на фото), яка вважається оберегом та символом села. Кажуть, що образ допомагає і нині: молитви до Богородиці зцілюють усіх, хто приклониться до неї з вірою.
Образ допомагає і нині: молитви до Богородиці зцілюють усіх, хто приклониться до неї з вірою.
У Боратинській громаді розпочав роботу новий сімейний лікар
Випускниця Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Мар’яна Зазерина (на фото) проводить прийом пацієнтів в амбулаторії щоденно з понеділка по п’ятницю згідно з графіком. Усіх мешканців громади запрошують підписати декларації з новим сімейним лікарем.
Усіх мешканців громади запрошують підписати декларації з новим сімейним лікарем.
Клуб–музей історії села Баїв та волинського бджільництва є «фішкою» нашого краю
За версією представників проєкту «Волинь унікальна» і департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА, баївський заклад внесено у список туристичних «родзинок» нашої області.
Окремо відзначено колоритне оформлення музею та велику кількість експонатів: унікальних речей побуту селян, столітніх вуликів та реманенту пасічників.
Мстишинські школярі долучилися до акції «Подаруй бібліотеці книгу» — поповнили книжковий фонд коршовецької бібліотеки новими виданнями
Діти презентували власні, вже прочитані книжки, аби подарувати їм нове життя. Візит до книгозбірні учні перетворили на справжнє свято — разом із бібліотекарем Лілією Кальчик влаштували вікторину та літературний квест.
Смарагдове весілля відзначило подружжя Левчуків із Баєва
Ось уже 55 років Віра Кирилівна та Мефодій Федорович разом крокують по життю.
Донька «смарагдових ювілярів» Світлана Луцюк розповіла, що «безхмарним сімейне життя батьків не назвеш – швидше навпаки. Вони жили емоційно, гучно і цікаво. Але не розбіглися, не розійшлися, як багато сучасних молодих пар, – радіють життю, тішаться внуками і правнучкою, разом долають труднощі».
Ось уже 55 років Віра Кирилівна та Мефодій Федорович разом крокують по життю.
У Рованцівській школі відбувся екотренінг «Сміття сортуй — планету рятуй»
Захід організували за підтримки Волинського обласного еколого–натуралістичного центру. У рамках тренінгу учнів навчали правильно сортувати непотріб, детально розповіли про переробку відходів та їх повторне використання.
У приміщенні Боратинської амбулаторії облаштували сучасну ігрову кімнату для дітей
Тут маленькі пацієнти переглядають мультики, малюють, створюють аплікації або ж просто релаксують. Завідувач амбулаторії Сергій Лемчук каже, що відвідувати ігрову кімнату можуть лише здорові діти, які прийшли, наприклад, вакцинуватися, просто завітали до медичного закладу разом із батьками або очікують довідку.