![У древньому Перемилі на Волині збирають експонати для музею-кімнати](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/x6/fe6eqo-ciqkeel54zifrdh3y4yoa4fncbrdqx6v.jpeg)
Директор НД «Просвіта» с. Перемиль Лариса Лейбик і завідувач бібліотеки - філії Оксана Маслічук.
У древньому Перемилі на Волині збирають експонати для музею-кімнати
Цими днями в НД «Просвіта» с. Перемиль Горохівського району директор закладу культури Лариса Лейбик і завідувач бібліотеки-філії Оксана Маслічук облаштовують музей старовинних речей
Робота йде жваво у відремонтованій кімнаті. Зі слів Перемильського сільського голови Надії Маселко, ініціаторки вже нашукали багатенько експонатів, які з цікавістю розглядатимуть підростаючі покоління. А де ж іще діти мають побачити нецьки, в яких прабабусі купали діточок і прали, праски, в котрі засипали розжарене вугілля, затійливо вишиті довгожительками візерунки на блузах і сорочках, сільськогосподарський реманент, що слугував прадідам-хліборобам на полях і в майстернях?
А де ж іще діти мають побачити нецьки, в яких прабабусі купали діточок і прали, праски, в котрі засипали розжарене вугілля, затійливо вишиті довгожительками візерунки на блузах і сорочках, сільськогосподарський реманент, що слугував прадідам-хліборобам на полях і в майстернях?
Пані Оксана і пані Лариса звернулися до жителів населених пунктів довколишньої округи з проханням пошукати на горищах і в коморах, у скринях і стодолах родинні реліквії, щоб представити їх оберегами історії рідного краю.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)