«Тепер Карина буде тільки моєю...»
Не вірю. Кажу це не щодо Карини. ☺ Не вірю, що ви не можете впоратися із цим завданням. Бо ж брали т–а–к–і інтелектуальні вершини! Тому — хочете чи ні — спроба № 2
Грицько ГАРБУЗ
Тобто, я повторюю ще раз запитання туру № 46 про невідому дівчинку Карину, додавши до нього деякі деталі.
«Гарбуз із секретом» — 50 (2019)
Без цього предмета нині не можна уявити один із найпопулярніших у світі видів спорту. Просто назва інша — і конфігурація значно елегантніша, бо ж виготовлено річ спеціально під гру. Щоправда, в Україні цей вид спорту тільки починає розвиватися. Не те що в Японії, на Кубі чи США, де від нього божеволіють. Хоча у буремні роки початку нашої Незалежності про цей предмет у нас ходили не тільки легенди й анекдоти… Мій 8–літній волинський племінник, коли нещодавно отримав його у подарунок, одразу сказав: «Тепер Карина буде тільки моєю»…
А десь тисячу років тому (плюс–мінус кілька століть — ☺) він дозволявся предкам сучасних капеланів, бо вони боролись тоді на рівні із воїнами. Згадайте хоча б про одного із друзів Робіна Гуда.
У буремні роки початку нашої Незалежності про цей предмет у нас ходили не тільки легенди й анекдоти…
Проте сьогодні ми заховали ключове слово, через яке предкам сучасних капеланів навіть в екстремальних випадках не дозволяли брати до рук меча, сокиру чи лука, а лише цей предмет.
Що знаходиться у гарбузі?
Слово–відповідь треба надіслати до 24 грудня тільки у вигляді sms–повідомлення на номери: 0501354776 і 0672829775 (наприклад: «М’яч», «Три ведмеді», «Світлана Костюк»).
Увага: з одного номера можна відправляти лише одне sms! Цей номер і братиме участь у жеребкуванні при розіграші призових 200 гривень, якщо правильних відповідей буде більше двох. А ще спеціальний приз — 150 гривень — отримає той, хто в листі на поштову адресу (43 025, Луцьк,
просп. Волі, 13) чи електронну ([email protected]) найяскравіше опише, як шукав чи шукали правильну відповідь.
P.S. У подарунок на своє дворіччя «Цікава газета на вихідні» отримала дуже теплий лист із села Прибужжя Доманівського району Миколаївської області від Валентини Стороженко, в який Валентина Вікторівна вклала збірку віршів своєї доньки Тетяни Бондар «Акварелі». Дуже дякуємо! А Грицько Гарбуз аплодує їм по–особливому, адже в часи його юності теж була особлива Таня Бондар. А ще він чекає не дочекається пейзажу, переданого у цих рядках.
Хай спить…
Тетяна БОНДАР
Насипало.
Надуло.
Натрусило.
Засніжило, навіяло щосили.
Позичило в зірок — і посріблило,
І нас усіх у гості запросило.
Яка краса!
Не руш її, будь ласка.
Хай спить до ранку
Ця зимова казка…
До зустрічі!
Шукайте на сайті volyn.com.ua попередні завдання конкурсу під гештегом
#Гарбуз із секретом.