Один, два, три – ялиночко, гори!
Незабаром чи не в кожній домівці з’явиться особливий елемент декору – новорічне деревце. Ми розповімо, як стильно та оригінально прикрасити його, щоб і самим милуватися кілька тижнів, і гостей дивувати
Оскільки символу 2020-го — Білому Металевому Щуру — притаманна любов до розкоші, а сам рік обіцяє хороші врожаї, то, за рекомендаціями астрологів, серед обов’язкових атрибутів святкового декору повинні бути пухнаста срібляста мішура, що залучає в дім гроші, фігурка символу року — щура, волоські горіхи — для хорошого здоров’я.
Прикрашати ялинку 2020 слід у певних кольорах — це холодні білий, сріблястий, блакитний. І якщо вам здається, що вбрати новорічне деревце у біле складно й дорого, то ви помиляєтеся. Найважливіше тут проявити фантазію і не пошкодувати часу. А почати можна вже сьогодні — замість перегляду телевізора чи ігор у смартфонах разом із дітьми виготовляйте прикраси для ялинки — і ваші сімейні вечори гарантовано будуть веселими і цікавими
Іграшки з лампочок
Найпростіше: обмажте використану лампочку клеєм і обсипте блискітками або обмотайте ниткою, коли висохне, прив’яжіть шнурівочку — вуаля, одна магічна куля готова. Додайте уяви: пофарбуйте лампочку білим лаком чи звичайною фарбою, приклейте очі, ніс, шарфик, шапочку — маєте сніговика. За таким же принципом можете оновити і старі ялинкові іграшки.
Іній
У 1,5 л гарячої води всипте 1 кг солі, нагрівайте, поки кристали розчиняться. Покладіть у розчин заздалегідь приготовлені шишки і чисті гілочки. Залиште на 4–5 годин.
Бантики
Тут варіацій дуже багато, але особливо гарні прикраси можна зробити з глітерного фоамірану. Хай вас не лякає така назва, це матеріал для хендмейду, що продається у магазинах канцелярії у форматі А4, коштує 5–9 грн за аркуш. Спочатку слід виготовити шаблон, тоді прикласти до аркуша форму, обвести зубочисткою, зігнути, склеїти. Ось шаблон найпростішого банта, розмір підбирайте на власний розсуд, але зберігайте пропорції.
Краї деталі № 2 підклейте до центру, щоб вони між собою доторкалися. Бантик, що вийшов, приклейте на деталь № 1, а посередині — тонку смужку. Ось що має бути в результаті (дивіться на фото).
Сніг
Свічка+тальк. Покладіть свічку на кілька годин у холодильник ближче до морозильної камери, щоб віск добре застиг. Натріть її на дрібній тертці, пересипте отриману пудру в миску. Додайте тальк і блискітки, перемішайте. Таким снігом можна прикрашати будь-які поверхні в будинку, оскільки він не залишає слідів.
Піна для голіня+сода. На один флакон засобу візьміть півтори упаковки соди. Поступово видавлюйте потроху піни, додавайте соду і ретельно перемішуйте. Коли інгредієнти закінчаться, помістіть суміш у холодильник на 5–7 хвилин. Після цього можете додати блискітки.
Зубна паста. Спосіб більше підходить для розпису вікон, новорічних іграшок, дзеркал. На поверхню наноситься трафарет, змочений у воді. У невелику миску видавлюють зубну пасту без кольорових вкраплень, додають трохи води і перемішують. Суміш наносять на зубну щітку, пальцями проводять по щетині так, щоб бризки розліталися по підготовленій площині. Коли висохне, обережно зніміть трафарет.
Дитячі підгузники. Витягніть з памперсів набивання, руками порвіть його на дрібні частинки, складіть у глибоку миску. Вливайте фільтровану воду тонкою цівкою, одночасно розминаючи майбутній сніг рукою. Його буде важко відрізнити від справжнього, з нього можна ліпити сніговиків, майструвати замети під ялинку і грати в сніжки. Діти від такої забавки будуть у захваті.