![Підступний грип поставив під загрозу життя породіллі та дитини](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/nd/7evbki-koyfvaal3c5rb4gkif2dtxjdk4dbnndj.jpg)
Добре, що все добре!
Підступний грип поставив під загрозу життя породіллі та дитини
У Волинському обласному перинатальному центрі радіють, що все закінчилося благополучно
У Ківерцівському районі майбутня мама підхопила інфекцію, яка переросла у запалення легень. Жінку привезли у перинатальний центр, де медики змушені були діяти оперативно.
У Ківерцівському районі майбутня мама підхопила інфекцію, яка переросла у запалення легень.
«Грип у жінки був два тижні, розвинулася двостороння пневмонія. На сьогодні нарешті після тривалого лікування є позитивна динаміка. Ми мусили діставати дитину у гострій фазі грипу, хоча цього не рекомендують робити, бо маля могло померти», — розповіла генеральний директор центру Ірина Горавська.
За словами очільниці медзакладу, зараз ні жінці, ні її дитині нічого не загрожує.
Мирослава КОЗЮПА
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)