![У Луцьку презентують інклюзивну казку Оксани Драчковської](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/x/c6/a5kryh-govz6jpk3lufg6lgmyi3odf6lbvykc6x.jpg)
Оксана і Назарчик приїдуть «на гастролі» до Луцька.
У Луцьку презентують інклюзивну казку Оксани Драчковської
20 лютого в обласному центрі відбудеться зустріч з авторкою особливої для української літератури книги — казки про інклюзію «Зайчик–нестрибайчик і його смілива мама»
ЇЇ авторка — чернівецька письменниця Оксана Драчковська — написала цей твір для дітей, аби розповісти їм про їхніх ровесників, які мають фізичні вади і не можуть самостійно пересуватися.
Пані Оксана — мама особливого хлопчика Назарчика, якому лікарі діагностували важке спадкове захворювання. Зараз йому 10. Він навчається вдома, а Оксана робить усе, аби син був якнайбільше інтегрований у суспільство.
Казка вже була презентована у вересні на Форумі видавців у Львові. Минулого року цей твір отримав спецвідзнаку на міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова». У Луцьку Оксана Драчковська представлятиме книжку разом із сином Назарчиком о 16.00 в бібліотеці–студії «Дім» (просп. Президента Грушевського, 1). ЇЇ авторка — чернівецька письменниця Оксана Драчковська — написала цей твір для дітей, аби розповісти їм про їхніх ровесників, які мають фізичні вади і не можуть самостійно пересуватися.
На презентацію запрошують дітей віком від 5 до 10 років та їхніх батьків.
![Книжка, яка вчить дітей краще розуміти інших.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/kb/zui3fo-0x0-750x500-hctexlpronidm2mzamltbtx4plmsgkba.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)