![Взяли під варту волинянина, який понад 20 років тому убив людину](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/n2/bli5tm-kpfaxtnz7wi64lvysgueyb4ysijmnn2f.jpg)
Увесь цей час підозрюваного розшукували правоохоронці.
Взяли під варту волинянина, який понад 20 років тому убив людину
Шацький районний суд задоволив клопотання начальника Любомльського відділу Ковельської місцевої прокуратури Волинської області про застосування запобіжного заходу у виді тримання від вартою без визначення розміру застави до волинянина, підозрюваного у вчиненні у липні 1994 року з корисливих мотивів убивства з особливою жорстокістю
Чоловік із 1995 року перебував у розшуку. Його підозрюють у тому, що він, за попередньою змовою з двома спільниками, перебуваючи на території Республіки Польща, вчинив розбійний напад на громадянина України.
Нападники відібрали у потерпілого автомобіль, який згодом продали, його ж самого вивезли у ліс, де у безлюдному місці прив’язали до дерева й залишили, позбавивши можливості звільнитись. Жертва померла, страждаючи, від виснаження організму.
Двоє зловмисників ще у 1996 році були засуджені за вчинення цього злочину й уже відбули покарання.
Двоє зловмисників ще у 1996 році були засуджені за вчинення цього злочину й уже відбули покарання.
Третій спільник виїхав з України в Ізраїль та перебував у розшуку. За кордоном він одружився, створив сім'ю і от через понад два десятки років вирішив навідатися до родичів в Україну, де його і затримали.
Підозрюваний перебуває під вартою.
Покарання, яке йому загрожує – аж до довічного позбавлення волі.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)