![Волинські фермери безплатно роздають екогородину](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/g/ng/za5kok-0x183-1600x1066-d2tlflyzdlx6fzne4potwyn53635sngg.jpg)
Приклад соціальної відповідальності бізнесу.
Волинські фермери безплатно роздають екогородину
Магазин «Біо Агро Еко Маркет» пропонує своїм відвідувачам огірки, редиску, зелень
Агровиробники з Волині поставили у магазині ящих із вирощеною городиною і пропонують взяти овочі тим, хто їх потребує. «Ці овочі ви можете взяти безкоштовно» - повідомлення привертає до себе увагу.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/ul/7kb3b3-0x0-1600x1600-g2tgt7lxnshar36gxtjcvocx4k6jzul3.jpg)
Дуже похвально – не дати вирощеному урожаю зіпсуватися.
Чи це соціальна ініціатива підприємців, чи вимушена дія у зв’язку з погіршенням умов для реалізації продукції - не відомо. Але в умовах карантину, коли багато людей опинилися в умовах безгрошів’я, а сільське господарство значно погіршило можливості збуту продукцію, дуже похвально – не дати вирощеному урожаю зіпсуватися.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/ng/gsyc3b-0x0-1600x1600-d2tlflyzdlx6fzne4potwyn53635sngg.jpg)
Нагадаємо, підприємці Луцька вимагають відновити роботу ринків і звернулися до влади із вимогою припинити карантин і поставити базари в рівні умови зі супермаркетами.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)