![Лікарі Ковельського термедоб'єднання провели унікальну операцію 16-річному хлопцю. Вперше в Україні](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/im/5u4j4r-ifkprnjrdb3nbi7ttaf4vi4hqxwaoimy.jpg)
Команда лікарів боролась за життя пацієнта 3,5 години.
Лікарі Ковельського термедоб'єднання провели унікальну операцію 16-річному хлопцю. Вперше в Україні
Впершe в Україні ендопротезування грудного відділу аорти стент-графтом дитині проведено в Ковелі
У Ковелі проведена унікальна операція 16-річному юнаку з розривом висхідно-низхідного відділу аорти. Про це 15 травня увечері повідомили на фейсбук-сторінці Ковельського територіального медичного об'єднання (МТМО).
Команда лікарів Олександр Голуб , Oles Kurylo , Приходько Т.В., Андрій Гуска на чолі з завідувачем відділення ангіографії та ендоваскулярної хірургії Інституту серця (Київ) Andriy Hohlov боролись за життя пацієнта 3,5 години. Операція пройшла успішно. Зараз хлопець знаходиться у стабільному стані у відділенні інтенсивної терапії та почувається задовільно.
Операція пройшла успішно. Зараз хлопець знаходиться у стабільному стані у відділенні інтенсивної терапії та почувається задовільно.
«Щиро дякуємо фахівцям Інституту серця, та безпосередньо його керівнику Борису Тодурову за наданий нашому пацієнту безкоштовно дороговартісний стент-граф та можливість проведення цієї операції в стінах нашого закладу», – пишуть медики.
У дописі новий генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер радить усім «берегти себе і бути здоровими».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/36/77thr3-0x0-1600x1066-sfxhv744gfj3icmcfmruhwl4u54vy366.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)