Скільки путінців у фракції «Слуга народу»
Верховна Рада ганебно провалила навіть беззубу, але потрібну постанову про звернення України до національних парламентів іноземних держав, міжнародних організацій та їхніх парламентських асамблей із нагоди відзначення 75–ї річниці завершення Другої світової війни в Європі (1939–1945)
«Слуги народу» дали лише 128 голосів (усього у фракції — 248 депутатів. — Ред.)! Не треба глибокої аналітики щодо справжнього єства цього політичного проєкту. Це голосування чітко продемонструвало: половина депутатів «Слуги народу» — відкриті зрадники. Що ж так не сподобалося їм та ОПЗЖ у тексті постанови? Думаю, ось ці частини:
завжди пам’ятати ці жахливі сторінки історії людства та наголошувати на неприпустимості перекручування історичних фактів задля досягнення політичних цілей і особливо для виправдання агресивної зовнішньої політики;
Україна як одна з держав–засновниць Організації Об’єднаних Націй, член Ради Європи та Організації з безпеки та співробітництва в Європі, держава, яка послідовно прагне набуття повноправного членства в Європейському Союзі і Організації Північноатлантичного Договору, солідарна з народами світу та демократичними державами у ці пам’ятні для усього людства дні;
у 2014 році вперше після завершення Другої світової війни в Європі одна держава–член ООН окупувала та здійснила спробу анексії частини території іншої суверенної держави–члена ООН, що є найтяжчим міжнародним злочином проти миру та безпеки людства і міжнародного правопорядку та неминуче нагадує трагічні події, які відбувалися в Європі понад 80 років тому.
Маємо маріонетковий режим, керований із Москви. Тому всі сепаратисти і злочинці знову почуваються в Україні вільно.
Ось за це «слуги» і не проголосували. Після «Дня пабєди» від Венедіктової–Лєщєнка (Генеральний прокурор Ірина Венедіктова для привітання з Днем Перемоги над нацизмом використала пісню російського співака Льва Лещенка, який підтримав окупацію Криму. — Ред.) все складається в логічний ланцюжок.
Маємо маріонетковий режим, керований із Москви. Тому всі сепаратисти і злочинці знову почуваються в Україні вільно. Ось на Черкащині, недалеко від Чернечої гори, відкрили музей загиблим на Майдані… беркутівцям…
Дуже «цікава» експозиція. Є, наприклад, наручники і дубинки. Така собі сентиментальна катівня. На відкритті були присутні давно відомі московські попихачі, яких, на жаль, вибрали народними депутатами.
Під тиском громадськості цю ганьбу прибрали. Але де ж реакція влади? Готую відповідні запити до правоохоронних органів. Ми не дозволимо переписати історію!
Іванна КЛИПУШ–ЦИНЦАДЗЕ,
народний депутат від фракції «Європейська Солідарність», голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу