![За минулий тиждень на пожежах на Волині врятовано дві людини](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/i/42/nfoaxd-e3mf5nm2jcaqo2v35p3cor46z2srm42i.jpg)
Найбільше вибухонебезпечних предметів знешкодили у Ковельському районі.
За минулий тиждень на пожежах на Волині врятовано дві людини
Піротехніки за тиждень знищили 68 одиниць вибухонебезпечних предметів часів Другої Світової війни
За минулий тиждень підрозділами пожежно-рятувальної служби області здійснено 13 виїздів на гасіння пожеж, 9 – на проведення аварійно-рятувальних робіт, де врятовано 2 людини. Про це повідомляє Управління ДСНС України у Волинській області.
Рятувальники ліквідували 13 пожеж та 9 разів проводили аварійно-рятувальні роботи.
Працівники піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Волинській області за тиждень знищили 68 одиниць вибухонебезпечних предметів часів Другої Світової війни. Знешкодження проводилося у Ковельському р-ні (37 од.), Старовижівському р-ні (27 од.), Турійському р-ні (3 од.), Ківерцівському р-ні (1 од.).
Загалом з початку року волинські піротехніки знешкодили 659 вибухонебезпечних предметів.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)