![Волинських поліцейських, які зламали громадянину руку, підозрюють у перевищенні службових повноважень](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/z/wm/sk5f25-fvpm64vaw5fdnb62zxirih5d6imp4wmz.jpg)
Досудове розслідування триває.
Волинських поліцейських, які зламали громадянину руку, підозрюють у перевищенні службових повноважень
За процесуального керівництва прокуратури Волинської області слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у місті Львові, повідомили двом волинським поліцейським про підозру у перевищенні ними службових повноважень (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 365 КК України)
Слідство встановило, що увечері 05 квітня 2020 року працівники поліції у Ковелі незаконно застосували до громадянина заходи фізичного впливу, заподіявши йому тілесні ушкодження, в тому числі перелом руки й вивих передпліччя.
Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів та відсторонення їх від посад.
Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів та відсторонення їх від посад.
Довідково: санкцією ч.2 ст. 365 КК України за перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, якщо вони супроводжувалися насильством або погрозою застосування насильства, застосуванням зброї чи спеціальних засобів або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, за відсутності ознак катування, - караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)