![З водяної пастки врятували 15 рівненських туристів](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/2/dw/heh3zm-2xz4zfask4awo2yyvlfh7bjak72rhdw2.jpg)
Рибінспектори доправили туристів до селища Перегінськ. Згодом їх поселили в готель.
З водяної пастки врятували 15 рівненських туристів
Серед них – четверо дітей
Про це повідомив керівник Івано-Франківського рибоохоронного патруля Любомир Стрембіцький. Без світла та питної води опинилися у водяній пастці в селі Осмолода на Прикарпатті 15 рівненських туристів, серед яких – четверо дітей.
23 червня працівники Управління Держагенства рибного господарства в Івано-Франкіській області за допомогою надувного човна евакуювали людей.
«Це вчителі із сім’ями, які під час літньої відпустки приїхали до нас в гори», – каже керівник рибпатруля.
Рибінспектори доправили туристів до селища Перегінськ. Згодом їх поселили в готель.
Напроти котеджу, де відпочивали туристи, – ставок, в якому розводять форель. З іншого боку – річка. Відпочивальники не могли залишити будинок, бо з усіх боків їх оточила вода. Глибина ставка під час паводку сягнула до п’яти метрів.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/2z/y4i34h-0x0-980x552-rofmmhwy2zzcp6wxp4ypjrwfqp7qo2z4.jpg)
«Там була швидка течія. Ми натягнули канат між собою для того, щоб течія не підхопила нас та туристів у вир. Усім роздали жилети, посадили в човен та перевезли їх з речами. Три їхні автомобілі залишилися там підтопленими. Транспорт ми не могли витягнути», – розповідає про подробиці рятувальної операції керівник Івано-Франківського рибоохоронного патруля Любомир Стрембіцький.
Рибінспектори доправили туристів до селища Перегінськ. Згодом їх поселили в готель. У порятунку людей брали участь два екіпажі Управління Держагенства рибного господарства в Івано-Франкіській області - всього дев’ятеро працівників.
«При надзвичайних ситуаціях ми діємо двома групами. Хочу зазначити, що туристи вже понад добу були без світла В них не було питної води. Пили кип’ячену дощівку», – додає керівник Івано-Франківського рибоохоронного патруля.
Загалом на Прикарпатті через негоду евакуювали 285 людей. Ще 56 осіб, 15 з яких діти, врятували.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)