Із настанням тепла вазони «переїжджають» надвір або ж на балкон
Нагадаємо, що їх слід там розміщувати залежно від потреби в освітленні. Адже декотрі, наприклад, папороть, плющ, люблять затінок. Тож знайдіть для них місце, де б вони почувалися комфортно. До речі, у спеку навіть сонцелюбні рослини слід захищати від прямих променів, трохи притіняти. Важливо, щоб місце, де стоять вазони, було закрите від протягів. Деякі кімнатні рослини, що люблять тепло, до зміни умов існування потрібно привчати поступово
Не можна вазони розміщувати на вулиці в піддонах, бо під час дощу в них накопичується забагато води і може загнити коріння. Тож якщо очікуються тривалі інтенсивні опади, краще розмістити їх під навісом.
Ще один мінус перебування вазонів надворі — на відкритому повітрі грунт пересихає швидше, ніж у приміщенні, тож поливати ваших улюбленців треба частіше. Щоб горщики, у яких вони ростуть, не перегрівалися, їх можна обмотати білим папером або обгорнути такою ж тканиною.
Щоб горщики, у яких вони ростуть, не перегрівалися, їх можна обмотати білим папером або обгорнути такою ж тканиною.
З цією ж метою радимо наполовину прикопати їх у ґрунт. Жінки знають, що обприскувати кімнатні рослини під сонячними променями не можна. Це спричинить опіки листків. І насамкінець нагадаємо, що фіалки у жодному разі не слід виносити на балкон. Пряме сонячне проміння для них згубне.