Як реагують кактуси на випромінювання монітора
Красиві, але колючі, цвітуть, але рідко, майже не потребують води… В інтернеті можна знайти перелік міфів про ці вазони, спробуємо проаналізувати найпоширеніші з них
1. Необхідно поливати раз на місяць
А ось і ні! Звичайно, більшість цих рослин досить посухостійка, але є й лісові кактуси, наприклад різдвяник і філокактус, які люблять полив…
У період вегетації цим вазонам потрібно стільки ж води, як і іншим, але щоб не застоювалася в піддоні. Під час сильної спеки (понад 35 градусів) може настати другий період спокою, у цей час краще застосовувати ранкове обприскування із дрібного пульверизатора. Взимку, звісно, поливати кактуси не треба.
Кожна рослина погано реагує на електромагнітне чи будь-яке інше шкідливе випромінювання.
2. Люблять спеку
Багатьом видам не страшне пряме сонячне проміння, але американським кактусам, приміром гімнокаліціуму, нотокактусу, воно шкодить, тому їм буде ліпше на східному чи західному вікні. Для інших ідеальним є південно-східне або південно-західне. До того ж спека понад 35 С зумовлює зупинку росту.
3. Не можна виносити на вулицю
Весною, коли починають висаджувати розсаду, за похмурої погоди (щоб звикли до освітлення надворі) кактуси виставляють на балкон або в сад. А ось забирати їх із вулиці слід наприкінці вересня — на початку жовтня, коли нічна температура падає нижче 8–10 градусів.4.4Кактуси п
4. Кактуси приймають на себе випромінювання, яке йде від монітора
Це неправда! Кожна рослина погано реагує на електромагнітне чи будь-яке інше шкідливе випромінювання. Звичайно, якщо ваш гаджет стоїть на сонячному місці, кактус буде рости, але… від ультрафіолету.
5. Зовсім не вибагливі
Неправда! Щоб цей вазон був гарним, здоровим і радував вас цвітінням, йому потрібно забезпечити правильний догляд.