На місці чагарників у Луцьку збудували суперовий майданчик для чотирьох видів спорту (Фото, відео)
З нагоди відкриття нової споруди за «понад мільйон гривень» посадовці міської ради перевдягнулися у спортивну форму і дали бій професійним баскетболістам
Вийти із соцмереж та хоча б на годинку проміняти ґаджет на м’яч — для багатьох нині це справжній подвиг, особливо, якщо грати доводиться на потрісканому асфальті з облупленими щитами та кільцями. У Луцькій міській раді сподіваються, що сучасний мультифункціональний майданчик із поліуретановим покриттям значно збільшить мотивацію жителів обласного центру долучатися до спорту.
Новий об’єкт спорудили менш ніж за рік на вулиці Глушець у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки неподалік фонтанів. Тут можна пограти в баскетбол, баскетбол «3 на 3», волейбол і бадмінтон.
— Два роки тому на цьому місці були хащі, де розпивали спиртне, вживали наркотики і скидали сміття. Ми все розчистили і зробили цей чудовий майданчик. Тут зможуть займатися всі охочі: і любителі, і професіонали. І це класно, коли у центрі міста є така споруда, — розповів радник міського голови Ігор Поліщук.
Він також зазначив, що територія об’єкта добре освітлюється, згодом тут будуть встановлені камери відеонагляду, а це — захист від вандалів.
На будівництво майданчика витратили понад мільйон гривень. Під час його відкриття перший заступник міського голови Григорій Недопад зазначив, що ці кошти — капіталовкладення у майбутнє.
— Якщо займатися тільки нагальними проблемами, а не вкладати гроші у розвиток наших дітей, то навіщо взагалі працювати? Та молодь, яка нині весь час сидить за комп’ютерами або ж займається й гіршими справами, хай краще тут проводить своє дозвілля. Адже здорові діти — це здорова нація, здорова країна, — заявив посадовець.
Та молодь, яка нині весь час сидить за комп’ютерами або ж займається й гіршими справами, хай краще тут проводить своє дозвілля.
До речі, він був одним із перших, хто випробував комфортність майданчика.
Представники міськради сформували свою баскетбольну команду, до якої, крім пана Недопада, увійшли заступник міського голови Костянтин Петрочук, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Володимир Захожий та Ігор Поліщук. Змагатися чиновники мали проти досвідчених спортсменів із клубу «Старий Луцьк–Університет». Щоправда, щоб зрівноважити сили, команди «перемішали». Перемогли «Посадовці Луцькради». Вирішальний м’яч закинув Володимир Захожий. Після матчу ми запитали чиновників, наскільки важко було грати із професіоналами. Всі відповідали, що все гаразд, хоч і виглядали добряче втомленими.
Під час урочистого відкриття на майданчику відбулися також перші поєдинки з волейболу та бадмінтону.
Це не перший і не останній об’єкт спортивної інфраструктури, який ми будуємо, — пообіцяв радник міського голови Ігор Поліщук. — Тому що спорт — один із пріоритетів нашої діяльності. Схожі поля облаштовуємо в дворах будинків. У різних мікрорайонах міста спорудили вже 10 майданчиків, до вересня відкриємо ще 4. Викупивши у міську комунальну власність приміщення спорткомплексу «Спартак», ми заснували дитячо–юнацьку спортивну школу № 3... Загалом у Луцьку влаштовуємо безліч різноманітних змагань, а торік відбулася непересічна подія: чемпіонат Європи з легкої атлетики (багатоборство, Суперліга). Тож намагаємося залучити якнайбільше лучан до спорту та фізкультури, бо в здоровому тілі — здоровий дух,— підсумував посадовець.