Після шелаку нігті мають відпочити. Жіночі секрети
Гель-лак — у списку лідерів манікюру. Але іноді після того, як знімете його, помічаєте, що нігті втратили блиск, міцність, стали розшаровуватися і ламатися
І в цьому немає нічого дивного. Адже гель, який наносить майстер, містить чимало хімічних елементів. Плюс до цього ще й негативний вплив УФ-лампи, з допомогою якої ми закріплюємо його. Тож треба робити перерву. Наприклад, нанести двічі шелак, а потім місяць обходитися без нього.
Як не зіпсувати нігті? Не економте на походах у салон. Не знімайте покриття самостійно, а пройдіть цю процедуру у професіонала.
Не тримайте шелак довше трьох місяців.
Подбайте про відновлення нігтьової пластини після того, як знімете покриття. Головне тут — правильне харчування. Їжте побільше сиру, риби, яєць. У них міститься кальцій, який сприяє росту і зміцненню нігтів. Вітамін С теж позитивно впливає на них. Тож ласуйте цитрусовими. З їхньої м’якоті можна зробити кашку і нанести її на нігті. Щоб не сповзала, натягніть на руки бавовняні рукавички. Потримайте масу пів години.
Не знімайте покриття самостійно, а пройдіть цю процедуру у професіонала.
Полірування. Робіть це спеціальною пилочкою. Після цього зніметься пошкоджений шар і нігті почнуть дихати.
Олії. Вранці і ввечері втирайте олію жожоба, оливкову чи абрикосову. Це сприятиме зміцненню пошкодженої нігтьової пластини.
Желатинові ванночки. У склянці теплої води розчиніть столову ложку желатину, остудіть, опустіть пальці на 20 хвилин, а потім витріть серветкою.
Маски. Чайну ложку касторової олії, три — лавандової або евкаліптової, дві капсули вітаміну Е змішайте і втирайте в нігті. Робіть цю процедуру перед сном двічі на тиждень. Тримайте олію 5 хвилин.
Спеціальні лаки. Якщо не можете без манікюру, запасіться лаками, які містять вітаміни та мікроелементи, необхідні для зміцнення нігтів. Найчастіше вони прозорі.