![15-річного співака зі Старої Вижівки тепер знають і в Голлівуді](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/4/ff/aofjls-dzvgczoktnzh4l653obx4vxgdicafff4.jpg)
Ярослав за свій неповторний вокал здобув «золото» та «срібло».
15-річного співака зі Старої Вижівки тепер знають і в Голлівуді
У міжнародному конкурсі, в якому волинянин виборов золото та срібло у двох номінаціях, взяли участь 2500 учасників із 70 країн світу.
На міжнародному конкурсі талантів, який щороку проходить у Лос-Анджелесі, фіналіст «Голосу. Діти» Ярослав Карпук здобув за свій вокал срібло та золото. Щоправда, пісню волинянин виконував онлайн.
Мама Ірина – то найперша підтримка для Ярослава, вона їздить з ним усюди і спонукає сина до рішучих дій.Саме вона повідомила у фейсбуці на своїй сторінці про чергову перемогу волинянина.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/5v/qogjak-0x0-980x1468-qefphnvpswbx2j4qqr5znzutinf2g5vg.jpg)
– Конкурс Virtual WCOPA 2020, World Championships of Performing Arts - WCOPA USA відбувався в режимі онлайн у Лос-Анджелесі, – розповідає Ірина Карпук. – У ньому взяли участь 2500 учасників із 70 країн світу. Ми отримали золото у номінації Vocal SA та срібло у номінації Vocal. Дякуємо національним директорам та усій команді Wcopa Team Ukraine за неймовірні емоції та новий досвід.
– Планую і надалі розвиватися, ще два роки навчатися у школі, тож хочу усюди встигати: і з концертами, і з навчанням, – каже Ярослав.
Читайте також: 13–річний школяр мріє про власний… благодійний концерт для воїнів АТО
World Championships of Performing Arts – це глобальний конкурс, який не має конкурентів і аналогів в цій сфері. Країни відправляють своїх найкращих представників. Понад 100 продюсерів, менеджерів, агентів, директорів відомих компаній звукозапису, студій, модельних агентств, продюсерів, які приймають рішення в Голлівуді, присутні на WCOPA в пошуках нових талантів.
Ярослав відразу відповів на телефонний дзвінок і поділився радісними емоціями від нестандартного, але успішного виступу на конкурсі.
![Співак зі Старої Вижівки Ярослав Карпук здобув «золото» та «срібло».](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/tl/cmmq74-0x0-2048x1901-6zxppwot3rttxeb3ltomamz7hycwwtll.jpg)
Мені зателефонували з Києва керівники команди Wcopa Team Ukraine і запропонували взяти участь у конкурсі, – розповідає старовижівчанин. – Але я відмовився, оскільки не мав змоги поїхати до Америки. Це було ще десь восени. А нещодавно отримав пропозицію вдруге, повідомили, що конкурс проходитиме у віртуальному форматі. Мені потрібно було зняти відео, закинути його в Уou tube. Мені допоміг Богдан Остапук, який займається відеозйомкою весіль. Ми пішли в Старовижівський Будинок культури і там просто на сцені зробили аранжування пісень. Журі оцінювало у такому форматі кожен виступ виконавця. У них взагалі дуже цікава система оцінювання. Я пройшов у півфінал, але у у фінал не потрапив. І вже не сподівався, думав:«Хлопче, не вийшло», як повідомили, що у двох номінаціях здобув золото і срібло. Планую і надалі розвиватися, ще два роки навчатися у школі, тож хочу усюди встигати: і з концертами, і з навчанням.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/x4/d4epyo-0x0-980x980-gxjvnnlluqeltefskimbnpqqqqvw7x4f.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)