Проколоти можна будь-яку частину тіла. Як правильно робити пірсинг
Не забувайте, що це, по суті, хірургічне втручання. Тому звертайтеся тільки до першокласних майстрів
Прагнучи бути гарними, намагаємось внести у свою зовнішність пікантну родзинку. Для багатьох нею стає пірсинг.
Зазначимо, що проколоти можна будь-яку частину тіла. Але не забувайте, що це, по суті, хірургічне втручання. Неправильний розріз може зачепити не тільки артерію, але й нерв. Тому основне правило: не економити, а звертатися тільки до першокласних майстрів.
Перша прикраса залишається у рані до повного заживання. Вона не повинна містити нікель чи кобальт. Найкраще підходять вироби з титану і його сплавів. Добре застосовувати платину. А ось від сталі варто відмовитися: вона небезпечна для організму. Золото, як стверджують професіонали, тяжкий метал, який може викликати навіть алергію.
Залишіть прикрасу, яку встановили у салоні, на 4–6 тижнів. Перші два місяці не виймайте її більш як на 24 години.
До повного заживання керуйтеся другим правилом: виконуйте всі рекомендації майстра. На жаль, жоден із них не зможе дати повну гарантію того, що прокол не буде супроводжуватися запаленням, усе залежить від особливостей організму. І накінець, правило третє: перед тим, як іти в салон, вивчіть список протипоказань. Так, при діабеті, екземах, інших шкірних захворюваннях, контактних алергіях і якщо ваша шкіра легко подразнюється, від пірсингу доведеться відмовитися.
Після того, як…
Як правило, більшість проблем, які виникають після пірсингу, пов’язані з неправильним доглядом за місцем проколу.
1. Залишіть прикрасу, яку встановили у салоні, на 4–6 тижнів. Перші два місяці не виймайте її більш як на 24 години.
2. Щоб не занести інфекцію, мийте руки перед контактом із місцем проколу. Протягом перших двох тижнів рекомендуєтся наносити на нього спеціальну мазь (не виймаючи прикрасу, прокрутіть її так, щоб вона потрапила в отвір).
3. Перед душем чи купанням у ванні також рекомендується наносити мазь. Це необхідно, щоб уникнути потрапляння мильної води в прокол.
Категорично забороняється:
1. Обробляти місце проколу спиртовмісними настойками і перекисом водню.
2. Перші 2 тижні відвідувати басейни, сауни та солярій.