![Єпископ з Волині звершив таїнство шлюбу в столиці](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/vd/3b3chi-ndlf263xjldjtvhb2mgfkvanbpijzvd3.jpeg)
Любові і злагоди!
Єпископ з Волині звершив таїнство шлюбу в столиці
Щасливих і довгих і благословенних років подружнього життя бажаєм молодим !
29 серпня 2020 року, в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва, Преосвященний єпископ Матфей разом із митрополитом Переяславським і Вишневським Олександром звершили Таїнство Шлюбу над Володимиром і Марією Федчуками.
Владика Матфей привітавши молодят подарував на згадку ікону Тайної Вечері.
Владика Матфей привітавши молодят подарував на згадку ікону Тайної Вечері.
Цього ж дня, 29 серпня 2020 року, у день вшанування Нерукотворного Спаса, єпископ Матфей, на запрошення керуючого Переяславсько-Вишневською єпархією митрополита Олександра, співслужив за Божественною літургією у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Київ.
Особливі молитви піднесли в цей день вшанування Захисників цілісності, незалежності та Соборності нашої України.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/d5/3bl3si-0x-1-1679x1119-ilw2pgvc3kvbgqsudfiaaqqeokybvd5m.jpeg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)