![У новому сезоні «Волинь» намагатиметься «надерти дупу» суперникам під орудою тренера-гренадера](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/3t/iviq6o-ozvsxtm42brjpilk4yugwgjpjptzm3t3.jpg)
З дороги, супернички, — інакше розтопчу!
У новому сезоні «Волинь» намагатиметься «надерти дупу» суперникам під орудою тренера-гренадера
Василь Сачко, хоча й народився та виріс на далекій Донеччині, давно став у Луцьку своїм хлопцем. І як футболіст, і як зять, адже одружений із волинянкою
У «Волині» — новий головний тренер. «Хрестоносців» очолив фахівець, який свого часу провів у клубі п’ять сезонів у якості гравця (2001–2006 роки), забивши протягом цього часу суперникам 57 голів. Форвард Сачко був чи не ідеальним втіленням нападника у розумінні тренера Віталія Кварцяного: футболіст–таран із гренадерським зростом 191 см!
![Як гравець «Волині» Сачко своє вагоме слово сказав. Сподіваємося, що скаже і як тренер...](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/ad/asoqgk-0x0-600x704-vf7lgmcwprtf5rfgga2zqbnavo5pwadf.jpg)
А ще Сачко — людина справді дивовижної спортивної долі. Футбол любив і займався ним змалечку, проте професійним футболістом остаточно став уже геть дорослим дядьком — у 25 років! Проте все одно встиг зробити доволі багато. Після «Волині» ще виступав за «Кривбас» та «Ворсклу». І саме у футболці полтавського клубу забив, мабуть, таки свій найпам’ятніший гол. 31 травня 2009–го на «Дніпро–Арені» тоді вже 34–річний Сачко у фінальному поєдинку поцілив у ворота донецького «Шахтаря» і приніс «Ворсклі» єдиний у її історії трофей — Кубок України!
«Не можу описати вам тієї радості, що відчув, коли підняв кубок над головою», — зізнавався згодом форвард.
Форвард Василь Сачко був чи не ідеальним втіленням нападника у розумінні тренера Віталія Кварцяного: футболіст-таран із гренадерським зростом 191 см!
Завершивши кар’єру в 2012–му, Василь Сачко відразу почав працювати у тренерському штабі полтавської команди, а вже 2013–го став її головним тренером. Під керівництвом Сачка «Ворскла» кілька разів виборювала право брати участь у єврокубках, а в сезоні 2017/2018 взяла «бронзу» УПЛ.
Нинішній «Волині» про медалі найвищого дивізіону та участь в єврокубках хіба тільки мріяти. А ось повернення у Прем’єр-лігу ми від лучан під орудою 45–річного Василя Сачка таки чекаємо. Віритимемо, що йому вдасться те, до чого двічі був дуже близький (але, але, але…) його попередник Андрій Тлумак.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)