Наші консультації: доступно — про пілінг
Багато хто сумнівається, чи така вже й необхідна ця косметична процедура. Якщо не розумієте, що криється за цим модним словом, то уявіть, що шкіра — листковий пиріг
Вона потребує щоденного догляду, адже на кожному квадратному сантиметрі брудного шкірного покриття виявляють до 40 тисяч мікроорганізмів. Людська шкіра має три прошарки.
Нижній пласт — дерма. Саме тут зосереджуються судини, нервові закінчення, а також клітини, які виробляють еластин, колаген і гіалуронову кислоту, котрі відповідають за молодість шкіри.
З роками процес відновлення клітин на всіх рівнях уповільнюється, а завдання пілінгу полягає в тому, щоб змусити їх працювати енергійно, незважаючи на вік.
Середній прошарок — базальна мембрана, що слугує своєрідним фільтром. Вона містить клітини, які, утворившись, проштовхуються назовні, гинуть, а потім відлущуються.
Далі йде епідерміс — бар’єрний шар. Він містить меланін, який забарвлює шкіру і надає засмагу.
З роками процес відновлення клітин на всіх рівнях уповільнюється, а завдання пілінгу полягає в тому, щоб змусити їх працювати енергійно, незважаючи на вік. Після видалення відмерлих частинок шкіра травмується, тому клітини активізуються, аби відновити пошкоджені ділянки.
За допомогою такої процедури можна покращити колір і рельєф шкіри, зволожити її, зменшити жирність, звузити пори, сповільнити появу зморщок, боротися з акне, зробити менш помітними шрами і навіть позбутися пігментації.
Читайте також: Як восени виглядати бездоганно.