![Лучанка перемогла на міжнародному конкурсі краси (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/z/vb/rdhx52-fx2x2fsmwysfqvfkizrfid4tdbst5vbz.jpg)
Знай наших!
Лучанка перемогла на міжнародному конкурсі краси (Фото)
Судді звертали увагу на всі деталі повсякденного життя – навіть на те, чим харчується конкурсантка
24-річна лучанка Єлизавета Радзивилюк перемогла на конкурсі краси Королева Євразії.
Про це дівчина розповіла 12 каналу.
Єлизавета зізнається, що вперше взяла участь у міжнародному конкурсі, хоча перший почесний титул отримала ще в юному віці – в дитинстві стала міні-міс Волині.
«Я подала заявку на участь на офіційному сайті, який займається проведенням всіх міжнародних конкурсів – World beautiful Congress. Вони розглянули мою кандидатуру. Пізніше були кастинги. Мене відібрали серед сотні учасниць з різних країн. Я пройшла кілька етапів кастингу, серед яких – інтерв’ю. І після цих всіх етапів мені запропонували взяти участь», – ділиться дівчина.
Після усіх випробувань судді вирішили віддати головну нагороду для волинянки.
«Конкурс – це не тільки вихід на сцену, інтерв’ю та дефіле. Судді дивляться, наскільки дівчина харизматична, чи вміє вести себе, наскільки комунікабельна і талановита. Судді звертали увагу на всі деталі повсякденного життя – навіть на те, чим харчується конкурсантка», – розповідає Єлизавета.
Після усіх випробувань судді вирішили віддати головну нагороду для волинянки. «Якщо мені присвоїли найголовніший титул, значить я гідно представила Україну на міжнародному рівні. Тепер мій I титул Grand Prix queen of Eurasia 2020 дає можливість співпрацювати з різними кампаніями та брендами», – поділилася Єлизавета.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/cw/hyjjvj-0x0-1860x2500-fbscbpuyz2rv4rskw7qtgwdzw57i2cwd.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/ln/uz2kkd-0x0-2268x3024-x3fcbgh4vvotme7c4ulkj3sjnmugtlno.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/hw/abkcts-0x-1-3000x1999-ltb7ibi5q6wtew2ohl2umfn2iv4hdhwc.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)