Волиняни ведуться на шахрайську схему зловмисників
Такий спосіб грабежу – не новий, проте волиняни продовжують позбуватиися значних сум грошей. Часто жертвами стають саме люди похилого віку
Так, 5 січня 2021 року 79-річна жителька Луцька перерахувала зловмисникам 30 тисяч гривень, бажаючи залагодити ситуацію з потерпілими від ДТП, яку нібито скоїв його син.
Жінці потелефонували «із поліції» та повідомили прикру новину – в аварії, спричиненій сином, постраждала людина, потрібні гроші на лікування, інакше сину загрожує тривалий термін ув'язнення. Однак, виявилося, що і з потерпілими, і з правоохоронцями все можна владнати за гроші. Таким чином жінка втратила свої заощадження.
У жодному разі не надсилайте і не передавайте кошти шахраям у таких випадках та обов’язково звертайтеся із заявами про факти таких дій у правоохоронні органи.
Читайте також: На Волині державі повернули приміщення АЗС вартістю 10 мільйонів гривень.
Луцька місцева прокуратура знову звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про телефонні дзвінки таких «правоохоронців», які розповідають, що ваш близький родич вчинив ДТП чи інший злочин і, аби залагодити справу з потерпілими та поліцією, необхідно переказати якусь суму на вказаний шахраями картковий рахунок або віддати гроші визначеній особі.
У жодному разі не надсилайте і не передавайте кошти шахраям у таких випадках та обов’язково звертайтеся із заявами про факти таких дій у правоохоронні органи.
Попередьте своїх родичів похилого віку про можливі шахрайські дії зловмисників.
І ще варто пам’ятати, що погодившись таким чином «вирішувати» реальну ситуацію, ви стаєте учасником злочину, адже за надання неправомірної вигоди передбачено кримінальну відповідальність.