![Спортсмен з Володимира переміг на всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/7/f6/ttz4d3-yjwyuzpxprzxo2kkedyccb4duv3r3f67.jpg)
Вадим – колишній вихованець Володимир-Волинської ДЮСШ і студент Львівського спортколеджу.
Спортсмен з Володимира переміг на всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики
Вадим Кравчук стрибнув у висоту на 215 сантиметрів
9-го січня на XXVI «Різдвяних стартах» у Києві колишній вихованець Володимир-Волинської ДЮСШ і студент Львівського спортколеджу Вадим Кравчук здобув перемогу у стрибках у висоту серед чоловіків. Його результат – 215 см. Про це інформують на фейсбук-сторінці Володимир-Волинської ДЮСШ.
Результат Вадима – 215 см.
Особистий рекорд спортсмена – 2 метри 24 сантиметри. Таку висоту Вадим підкорив торік на міжнародному турнірі в Німеччині.
Читайте також: Студент луцького «політеху» став чемпіоном України (Фото)
У стрибках у висоту серед жінок особистий рекорд встановила студентка І курсу Львівського коледжу спорту і колишня вихованка Володимир-Волинської ДЮСШ Марія Алєйнікова. Результат 180 см приніс Марії 5 місце.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/lc/nr2qia-57x0-909x682-pnh2htpkkpl3hpq6ol4sjaf6tew5clco.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)