І віддала старенька шахраям 17 тисяч гривень…
«Соціальні працівниці» ошукують громадян під приводом «перепису» грошей
Днями 72-річна лучанка, яка проживає на вулиці Грабовського, впустила в квартиру двох жінок, які представились «соціальними працівницями». Вони спитали, чи має господарка купюри по 500 гривень, мовляв, їх «треба переписати». Поки старенька відволіклась, шукаючи гроші, одній з них буцімто стало зле. Коли ж пенсіонерка вийшла, щоб принести їй води, інша вкрала гроші. Так стареньку ошукали на шість сотень гривень.
Подібний інцидент трапився на Ківерцівщині у Щедрий вечір. Дві зловмисниці викрали у 73-річної мешканки гаманець з п’ятьма тисячами гривень. Аферистки запропонували жінці «переписати номери купюр» на п’ятисотках. Старенька їм повірила і показала всі гроші з гаманця.
Аферистки запропонували жінці «переписати номери купюр» на п’ятисотках. Старенька їм повірила і показала всі гроші з гаманця.
А напередодні Водохреща жертвою шахрайок стала 92-річна лучанка, яка живе на проспекті Відродження. Спрацювала та ж схема. У результаті спритниці поцупили в довірливої бабусі мішечок із17 тисячами гривень, які вона відкладала багато років.
«Відповідно до чинного законодавства, працівники органів соціального захисту населення не мають права здійснювати будь-які операції з грошовими коштами», — застерігає начальник управління карного розшуку ГУНП у Волинській області Руслан Гамольчук.
Тетяна МЕЛЬНИК.