![21-річна мама з Рівненщини привезла додому троє малят після тривалого лікування в перинатальному центрі (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/u/hg/37dgt6-cerzprafxk7ekk4q577vig6kpywr2hgu.jpg)
Вітаємо!
21-річна мама з Рівненщини привезла додому троє малят після тривалого лікування в перинатальному центрі (Фото)
Трійнята вирушили з обласного центру додому, у Рокитнівський район
21-річна жителька Рівненщини 14 грудня 2020 стала мамою трійні: двох хлопчиків вагою 1150 та 1260 г та дівчинки вагою 1650 г. Дітки народились передчасно, як зазвичай відбувається при багатоплідній вагітності, проте під пильним наглядом лікарів немовлята підросли, набрали вагу, і тепер перебувають вдома з родиною. Про це пише «РадіоТРЕК».
Як підросли наші малята! Гарно набрали вагу та сили.
«Як підросли наші малята! Гарно набрали вагу та сили (хлопчики тепер важать більше 2000 г, а дівчинка 3340) з молодою матусею вирушили додому в Рокитнівський район. Дякуємо неонатологам та медичному персоналу за догляд та турботу!», – ідеться на Facebook перинатального центру.
Нагадаємо, юні футболісти із волинського селища здобули золото на всеукраїнському турнірі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/pr/7c6dlp-0x0-600x450-ugtfj4dgfhxi62aw4qsb3giraqapcprn.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)