![Волинські рятувальники витягнули із замету «швидку» з хворим](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/sm/ih6rc7-llc4gsxej4qqgswwu3frlceyzrxdhsmb.jpg)
Рятувальники відбуксирували автомобіль швидкої на стійку ділянку дороги.
Волинські рятувальники витягнули із замету «швидку» з хворим
17 лютого працівники пожежно-рятувальних підрозділів Волинської області здійснили 6 виїздів для проведення аварійно-рятувальних робіт на автошляхах
Вивільнено 6 автомобілів, з яких 4 вантажні, 1 – легковий та автомобіль екстреної медичної допомоги. У вивільнених автомобілях перебувало 7 людей.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/3f/x62rgs-0x0-1280x768-6nm5i54m4i4dnomlbylkcelwlpx3p3fz.jpg)
До служби 101 надійшло повідомлення про те, що на узбіччі автодороги у селі Струмівка забуксував автомобіль екстреної медичної допомоги, що транспортував хворого до лікарні.
Зокрема о 15:20 до служби 101 надійшло повідомлення про те, що на узбіччі автодороги у селі Струмівка забуксував автомобіль екстреної медичної допомоги, що транспортував хворого до лікарні. На місце події спрямували чергову варту 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Луцька. Рятувальники відбуксирували автомобіль на стійку ділянку дороги.
У місті Рожищі на вулиці 1 Травня рятувальники відбуксирували бензовоз, що потрапив у складну ситуацію на дорозі через щільний сніговий покрив.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/jn/2h3nk4-0x0-1280x960-57afdqqj4wgpimat4trswpme76jhzjn4.jpg)
На околицях міста Горохова рятувальники допомогли здолати засніжений підйом водію великогабаритної вантажівки, що частково перекрила рух автотранспорту.
Читайте також Коронавірус на Волині і в Україні: як змінилась ситуація за добу.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)