Азербайджан захопив… волинський Любомль (Фото)
Принаймні, такий висновок напрошується, коли дивишся на ці фото
У колишньому райцентрі Любомль (зараз належить до Ковельського району) гордо майорить прапор… Азербайджану. Тільки чомусь догори дригом. Побачити це знамено можна, якщо рухатися вулицею Брестською, що веде у бік Шацьких озер чи кордону з Білоруссю – навпроти заправки «Укрнафта».
Але ж запит у Google видає, що «Посольство Азербайджану в Україні» знаходиться не на Волині, а у Києві на вулиці Глибочицькій, 24.
Побачити це знамено Азербайджану можна, якщо рухатися вулицею Брестською, що веде у бік Шацьких озер чи кордону з Білоруссю – навпроти заправки «Укрнафта».
Читайте також у нас: «Дороги Ковеля повністю готові до проведення Чемпіонату світу з екстремальних авторалі».
То цікаво, чи це відбулася анексія? Навряд чи якась країна дозволила б отак просто розмістити на флагштоку прапор чужої держави, якщо це не амбасада іншої і коли поруч не піднято національний? Чи просто у Любомлі немає влади? Чи ніякого порушення закону тут не відбулося?
До речі, майже поруч «території Азербайджану» – управління місцевої поліції, і доблесні копи по сотні разів бачать перед очима знамено із півмісяцем. Та й урни за кілька метрів від стяга переповнені сміттям...
P.S. Редакція volyn.com.ua готова почути аргументацію любомльської влади і навіть подарувати синьо-жовте знамено на флагшток, що стоїть поруч порожнім біля гордо тріпочучого на вітрі прапора Азербайджану.
Що говорить Вікіпедія:
Державний прапор Азербайджану складається з трьох рівних по ширині горизонтальних смуг – блакитної, червоної та зеленої. В центрі прапора білим кольором зображений півмісяць з восьмикінцевою зіркою. Співвідношення ширини прапора до його довжини становить 1:2.
Блакитний колір символізує тюркське походження Азербайджанського народу, червоний колір відбиває курс на модернізацію суспільства і розвиток демократії, а зелений колір вказує на приналежність до ісламської цивілізації.
В основу прапора покладено прапор Азербайджанської демократичної республіки. Дата прийняття: 5 лютого 1991 року.
Читайте також у нас: «Родина загиблого на війні лучанина судиться з владою за компенсацію».