![Провайдер встановив обладнання, яке шкодить опорам даху: лучанам затоплює квартири (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/mo/qcecdk-0x2-960x640-iak4c5tib3mzpftzt3x4zcxft5hqamoy.jpg)
Дах зруйновано, а люди не можуть домогтися ремонту.
Провайдер встановив обладнання, яке шкодить опорам даху: лучанам затоплює квартири (Фото)
Люди живуть із проблемою вже 10 років
«Працюємо над вирішенням проблеми аварійного даху на Львівській 63. Ситуація дійсно критична, сніг і дощ заливає горище і далі усе тече в квартири. Якщо терміново не розпочати ремонт, то на верхніх поверхах жити буде неможливо», - повідомив у фейсбуці депутатат луцької міської ради Михайло Наход.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/ko/yoyige-0x0-720x959-ppvmp2gmyx6o34aneswwcibyf6yqvkox.jpg)
Люди мають жити в нормальних умовах, а не під загрозою затоплення квартир після кожного дощу.
Політик повідомив, що спільно з керівниками департаменту ЖКГ, управляючої компанії «ЖКП №2» та колегами депутатами провели чергову зустріч з мешканцями будинку. Дискусія була гарячою, багато звинувачень та претензій, небажання мешканців нижніх поверхів брати участь у співфінансуванні ремонту, байдужість бізнесу, що працює на першому поверсі, незрозуміла позиція провайдера, що має обладнання на горищі, яке завдає шкоди опорам даху... але в результаті наблизились трохи до вирішення проблеми.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/f7/safxer-0x0-960x719-qhg7gpnafat6iim3y3tdh23bmzsgbf7g.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/ov/nlxiyj-0x0-960x540-7oin7zxmfgre6wxwktfrhmb5syktjovl.jpg)
Читайте також: Працівниця Волинського управління лісомисливського господарства представила виставку картин
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/cb/svlamt-0x0-960x720-idivjq3yu64j5e24en2ewkn332zxdcbd.jpg)
«Капітального ремонту мешканці вирішили, що «не потягнуть», бо це буде орієнтовно 10 тис. грн. з квартири, а поточний ремонт може бути цілком під силу (це десь по 2 тис. з квартири). Вирішили розпочати підготовку документів для ремонту 1-го і 2-го під'їзду, далі на черзі 7-й. Як депутат від цього округу і мешканець цього мікрорайону гарантував свою допомогу і підтримку мешканцям та ЖКП №2. Люди мають жити в нормальних умовах, а не під загрозою затоплення квартир після кожного дощу», - написав Михайло Наход на своїй сторінці у фейсбуці.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/sm/kzpjaw-0x0-720x959-lb4koixalzczevgwtgbwrkbecbbctsmw.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/mo/243gw7-0x0-960x720-iak4c5tib3mzpftzt3x4zcxft5hqamoy.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/ay/r3ode7-0x0-960x720-hq7kkia4mgaojm4knd52pbrzbw7qnayt.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/i5/mq3jak-0x0-960x540-gujiqerfb7kacxb5b2cnu6h5wyicti5z.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)