У Луцьку з дитячої залізниці вивозять майно (Фото. Відео)
Учора з Луцької дитячої залізниці почали вивозити меблі, стенди та форму юних залізничників
Ще на початку місяця міський голова Ігор Поліщук зустрівся з головою правління акціонерного товариства «Укрзалізниця» Володимиром Жмаком з питання збереження в Луцьку дитячої залізниці. Тоді Володимир Жмак запевнив у готовності в найкоротші строки провести всі необхідні процедури, аби дати можливість викупити дитячу залізницю у власність міста та зберегти її функціональне призначення, розвивати.
Якщо мала магістраль не перейде у комунальну власність, скоріше за все, її зрівняють із землею вже у найближчому майбутньому.
Втім, щось пішло не так. Учора з Луцької дитячої залізниці почали вивозити меблі, стенди та форму юних залізничників . Про це інформують на фейсбук-сторінці Луцька дитяча залізниця.
«Частину майна перевезуть на сусідню — Рівненську дитячу залізницю. На даний момент ще не вирішена доля рухомого складу, станційних будівель та колійного господарства. Якщо мала магістраль не перейде у комунальну власність, скоріше за все, її зрівняють із землею вже у найближчому майбутньому», - йдеться у дописі.
8 листопада 1954 року, о 12 годині 20 хвилин , під звуки духовго оркестру, зі ст. Росинка відправився перший поїзд на Луцькій дитячій залізниці. Рухомий склад складався з німецького трофейного паровоза HF 11-751 серії HF 110C заводу «Henschel» та двох дерев'яних вагонів . Саме з цього моменту почалися пасажирські перевезення на Луцькій дитячій залізниці.
Читайте також: Вирішили влаштувати прибирання на залізниці, аби не відлякувати туристів
Нажаль, пів року тому стало відомо, що Укрзалізниця прагне закрити дитячу залізницю в Луцьку, яка працювала тут понад 65 років. Відтоді громадськість періодично зверталася до влади врятувати залізницю.