![«Дорогою назад всі мовчали»: ченці волинського монастиря відвідали кінотеатр (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/4g/mkzch2-0x86-1152x768-dmvyv7jduvgyck25zoqxtcox3gdoi4gv.jpg)
Монахи сподіваються пробудити в кожному глядачеві пам'ять про своє воскресіння.
«Дорогою назад всі мовчали»: ченці волинського монастиря відвідали кінотеатр (Фото)
Переглянули стрічку «Де ти, Адаме?»
«Разом з частиною братії переглянули, ... певно навіть не фільм..., а живу проповідь Христа воскреслого, зафіксовану в кадрах. Дорогою назад всі мовчали, і певно думали... А подумати після побаченого було над чим, як і зробити відповідні висновки. Говорити про це не хочеться. З’явилась мрія, ціль, прагнення ПЕРЕЖИТИ побачене.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/27/ishzkx-0x0-800x800-uuugwqtgniutyfnscsnzdyn5hdct227v.jpg)
Дуже сподіваюсь, що матиму нагоду показати це кожному брату нашої обителі, і тим хто хоче жити в Жидичинському монастирі. Додати більше нічого...», - написав у фейсбуці ігумен Костянтин Марченко.
З’явилась мрія, ціль, прагнення пережити побачене.
Сюжет фільму «Де ти, Адаме?» розгортається в стародавньому монастирі Дохіар на західному узбережжі гори Афон, одного з півостровів Егейського моря, відданого у виняткове користування монахам східного християнства. Образи природи вплітаються в практично безперервну низку праці та молитви, шикуючись в ритмічний взаємозв'язок людини і природи, натякаючи тим самим на рай, за яким ми всі в глибині душі скучили.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/5j/dy4kzu-0x0-512x336-k6g23mu3v7bh7bmv2k32776qufgsf5j6.jpg)
Але перлиною цього розкішного візантійського ландшафту є все ж самі ченці, чия теплота і самобутність були відображені прочиненням завіси, яка приховує їхнє повсякденне життя, де у кожного свої радості, свої надії і слабкості.
Запрошуючи творців фільму в своє середовище, монахи сподіваються пробудити в кожному глядачеві пам'ять про своє воскресіння.
Читайте також: Оксана Марченко в монастирі на Волині стала хресною матір’ю для відомого боксера (Відео)
Центральною фігурою фільму став старець монастиря ігумен Григорій, чий багаторічний досвід опіки нагородив його глибоким розумінням душі людської і її прагнення повернутиcя в стан, властивий людській природі Адама до гріхопадіння.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/ku/vffv57-0x0-1152x864-m5wzyef36lad4ll34x4yd7atllspdkul.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/px/2suxtu-0x0-1152x864-j5somhqxxuvt5arqrcuiwqnlwogcrpxj.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)