![У громаді на Волині за кошти бюджету облагороджують цвинтар (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/23/e42wrg-0x11-960x640-ur7umcgvhnsgwc4ytkymgj4m3xo4x23l.jpg)
Ведуться роботи зі встановлення огорожі на кладовищі в селі Суську.
У громаді на Волині за кошти бюджету облагороджують цвинтар (Фото)
Показником розвитку, гуманності та зрілості суспільства є ставлення громадян до пам’яті померлих. А про це красномовно говорять наші цвинтарі — їхній вигляд, облаштованість та те, як ведеться догляд за могилами
З метою упорядкування кладовища та покращення благоустрою в селі Суську Ківерцівський міський голова Олександр Ковальчук ініціював не лише прибирання та розчищення чагарників на території кладовища, а й встановлення бетонної огорожі за кошти міського бюджету. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Ківерцівської міської ради.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/zx/l65l36-0x0-960x720-3l7r4dliutuvqcvy3fetnt3csgaiwzxo.jpg)
Староста Суського старостинського округу Юрій Косинець організував робочу групу з активних, небайдужих жителів села для проведення монтажних робіт, які ведуться вже третій день поспіль на території кладовища.
Протяжність двохсекційної огорожі становитиме 192 метри та складатиметься з 84 секцій, висотою 120 см.
Протяжність двохсекційної огорожі становитиме 192 метри та складатиметься з 84 секцій, висотою 120 см.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/pf/bp6wul-0x0-960x720-xa3pi2dg7sp4ir5l4b265hyko2rivpfq.jpg)
Наполегливо просимо усіх жителів, під час упорядкування могил, не засмічувати територію кладовища і не спалювати самочинно сміття; натомість — виносити його тільки на спеціально відведену територію.
Читайте також: На Волині 10 га єдиного в Україні приватного лісу виріжуть, щоб... розширити цвинтар
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)