![Дощ не наважився потурбувати: як у Горохові паску святили (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/z/3w/vxk5s6-ky2s3cb7bb4aexrq2o367fv5xqpxo3wz.jpeg)
Великодня ніч у Горохові.
Дощ не наважився потурбувати: як у Горохові паску святили (Фото)
Цьогорічна Великодня ніч запам’ятається горохівчанам, теплою і затишною, бо навіть наобіцяний синоптиками дощ не насмілився відволікти їх від щирої молитви, освячення пасхальних кошичків і очікуваного протягом року найгарнішого вітання «Христос воскрес!» - «Воістину воскрес!»
На святкове Богослужіння жителів Горохова кликали дзвони трьох храмів – Свято-Вознесенський, Свято-Миколаївський і храм Різдва Христового. Всі три святині парафіяни заквітчали гарно, наче весняні віночки.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/4d/xe2iub-0x0-4031x3024-a7mou7chq5agdbc742ranq6yvpbks4dz.jpeg)
Любо було глянути, як на ту красу й величність в Свято-Вознесенській церкві протягом нічки заглядалися навіть малі діточки.
Цьогорічне Великоднє богослужіння є знаковим для його помічника о. Петра Щомака. Молодий священнослужитель іще навчається на четвертому курсі Волинської православної духовної академії.
Із Воскресінням Господнім усіх вітав старший декан Горохівського деканату, настоятель Свято-Вознесенського храму о. Андрій Сидор. Цьогорічне Великоднє богослужіння є знаковим для його помічника о. Петра Щомака. Молодий священнослужитель іще навчається на четвертому курсі Волинської православної духовної академії. Він родом із Львівщини. У Горохові й у селі Староставі служить Богові й людям уже місяць.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/3s/xy3zpk-0x0-600x800-iyrgq4yts57ih46ecml4telewryzy3sk.jpeg)
Духовні наставники сердечно помолилися за Україну і її захисників, які боронять територіальну цілісність держави на Донбасі, за всіх, хто поїхав шукати заробітки за кордоном… Уважно слухали вітальні слова з листівки митрополита Епіфанія і навіть після того, як люди розійшлися по домівках з освяченою смакотою, із храму на весь Горохів линули мелодійні церковні пісні, співані двома церковними хорами Свято-Вознесенського храму.
Читайте також у нас: Освячення пасок: у Луцьку церковна площа не вмістила всіх охочих — зайняли Театральний майдан (Фото).
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/di/xrcppy-0x0-600x800-tfa65zstche2fanjybwial2satzgrdiw.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/3w/mqfcbu-0x0-600x800-ky2s3cb7bb4aexrq2o367fv5xqpxo3wz.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/wi/bvotvy-0x0-600x800-idqhjsg5dxwfcapodfrglbkv6qsgmwii.jpeg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)