![«Леся Українка може звучати сучасно»: волинянки заспівали про місяць яснесенький (Відео)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/d/5m/xoec4m-bbayhi3lqtdah2wwz57jv5n7uis5g5md.jpg)
У виконананні дівчат пісня звучить дуже ніжно.
«Леся Українка може звучати сучасно»: волинянки заспівали про місяць яснесенький (Відео)
Пісню презентували глядачам мистецького проєкту Алли Опейди «Коріння мого роду»
Христина Андрущак і Наталія Лисак, представниці КМЦ «Красне» Палацу культури м. Луцька, представили волинській публіці пісню на слова Лесі Українки «Місяць яснесенький». Музику до неї написала Алла Опейда, знана на Волині співачка й педагог, заслужена артистка України.
«Леся Українка може звучати сучасно», - запевнила Алла Опейда, яка вибрала загалом 4 поезії знаної землячки для того, щоб створити для них сучасні мелодії.
Читайте також: Чому заслужена артистка України Алла Опейда прилюдно вклонилася своїй мамі (Фото, відео)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)