Курси НБУ $ 41.66 € 43.41
Погода на суботу, 8 травня: до Волині знову підкрадаються нічні заморозки

Отакої!

Фото slovoidilo.ua

Погода на суботу, 8 травня: до Волині знову підкрадаються нічні заморозки

Вночі синоптики передбачають невеликий короткочасний дощ, вдень без істотних опадів

Якою буде погода на Волині завтра:

8 травня синоптики прогнозують у Луцьку мінливу хмарність. Вночі невеликий короткочасний дощ, вдень без істотних опадів. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, вночі пориви 15-20 м/с. Температура вночі 3-5⁰ тепла, вдень 11-13⁰ тепла.

Мінливою хмарність буде і на теренах Волинської області. Вночі невеликий короткочасний дощ, місцями гроза, вдень  без істотних опадів. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 2-7⁰ тепла, вдень 9-14⁰ тепла.

Найтепліше 8 травня було у 1966-му році – плюс 28,8 градуса, найхолодніше – у 1953-му році – мінус 2,9 градуса.

Народний прогноз погоди:

8 травня відзначається день пам'яті святого апостола і євангеліста Марка. У народі його називали Марко Ключник. Вважається, що Марко відає ключами від дощів. «Якщо випаде у травні три дощі добрих, то і хліба буде на три роки повних». Якщо співочі птахи прилітають зграями - на тепле літо. Якщо у цей день спостерігалась райдуга висока і крута - до хорошої погоди, якщо ж вона була низькою і пологою - до негоди.

Прогноз погоди на післязавтра:

9 травня на Волині утримається мінлива хмарність. Без опадів. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі  0-5⁰ тепла, на поверхні ґрунту заморозки 0,-4⁰, вдень 12-17⁰ тепла.

 

Реклама Google

Читайте також: Волинян попереджають про сильний вітер та заморозки.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.

Telegram Channel