![Петро Порошенко: рік за роком ми відходимо від імперського «побєдобєсія» до європейської традиції пам’яті](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/w/bn/5rfyaw-6a2pichonxlo3vcrxnqz7mvhehvxjbnw.jpeg)
«Ніколи знову», — під таким гаслом ми сьогодні відзначаємо День пам’яті і примирення.
Петро Порошенко: рік за роком ми відходимо від імперського «побєдобєсія» до європейської традиції пам’яті
У вересні 1939 року разом з поляками українці першими відчули наслідки змови двох тоталітарних режимів, комуністичного та нацистського, які розпалили смертоносну пожежу Другої світової
Гітлер і Сталін — одного поля ягоди. І Путін, так само, як і вони, палій війни, який нищить міжнародне право, а землі сусідів розглядає як «життєвий простір» для своєї імперії.
Бажаю всім українцям миру. Путін — капут! Слава Україні!
Недарма в наш час у стінах українського парламенту ухвалено закон, який юридично урівнює злочинність нацистської та комуністичної людиноненависницьких ідеологій. Рік за роком, сподіваюся, ми відходимо від імперського «побєдобєсія» до європейської традиції пам’яті про трагедію найжахливішої в історії людства катастрофи.
Ми, українці, пам’ятаємо про мільйони євреїв, що загинули внаслідок Голокосту. Так само засуджуємо геноцид кримськотатарського народу. Це наш спільний біль, який не вщухає понад вісім десятиліть.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/5z/w5gsvy-0x0-1030x438-w6cfbctaatyciznscugctyqrvymwu5zt.jpeg)
«Ніколи знову», — під таким гаслом ми сьогодні відзначаємо День пам’яті і примирення. Адже саме мета не допустити нової великої війни в Європі і породила Європейський Союз, до якого ми нині прагнемо.
Читайте також у нас: 8 травня о 22.15 закликаємо прийти і вшанувати пам’ять жертв Другої світової війни.
Хай незгасна людська пам’ять про колосальні багатомільйонні жертви Другої світової, про тисячі дощенту зруйнованих міст і десятки тисяч спалених сіл застереже світ від повторення цієї жахливої катастрофи.
Бажаю всім українцям миру. Путін — капут! Слава Україні!
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)