![Як Зеленський вшанував пам'ять загиблих у Другій світовій війні (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/d/kq/yd2evf-nqdcnpchudvjpf2lgnc2xm5fxubeekqd.jpeg)
У країні заплановано 341 захід за участю більше 13 тисяч громадян.
Як Зеленський вшанував пам'ять загиблих у Другій світовій війні (Фото)
Президент України Володимир Зеленський прибув з робочою поїздкою до Луганської області
Глава держави взяв участь у церемонії вшанування пам'яті загиблих у Другій світовій війні.
Про це повідомила пресслужба ОПУ.
Разом з Володимиром Зеленським на Луганщину прибули посли країн «Великої сімки» та ЄС.
Оновлення 15:47. Зеленський відвідав на Луганщині Меморіальний комплекс «Україна – визволителям» у селищі Мілове, де у братській могилі поховано 2814 воїнів.
Глава держави також оглянув Дзвін Пам'яті на території меморіалу. Це перший з чотирьох дзвонів, встановлення яких Володимир Зеленський ініціював рік тому.
З нагоди Дня пам’яті та примирення та напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Глава держави поклав квіти до Вічного вогню та вшанував загиблих у боях за рідну землю.
Пам'ять воїнів ушанували також керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, його заступники й посли країн «Великої сімки» та ЄС, які прибули на Луганщину разом з Володимиром Зеленським.
Нагадаємо, після СOVID 19 восени на Україну чекає СOVID 21.
Глава держави також оглянув Дзвін Пам'яті на території меморіалу. Це перший з чотирьох дзвонів, встановлення яких Володимир Зеленський ініціював рік тому. Чотири дзвони символізуватимуть пам’ять про загиблих та примирення між країнами – учасницями Другої світової війни: Дзвін Пам'яті в Міловому, Дзвін Перемоги на Закарпатті, а також Дзвін Миру в Донецьку та Єдності – у Сімферополі, які будуть встановлені після повернення тимчасово окупованих територій під контроль України.
Нагадаємо, сьогодні, 8 травня Україна відзначає День пам'яті та примирення, присвячений жертвам Другої світової війни.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/bx/3c7q2m-0x0-1043x695-ovkbp3mlv3mvethfs7gafmtkg67qrbxa.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/bj/djiwaj-0x0-1043x695-tc6hn2b2heta324nr6acfllzqv2yebjc.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/36/ko4nn2-0x0-1042x694-q7raqyquyuzfeqqs3bdo33yuswicf36c.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/np/f4pkpw-0x0-1043x695-ojhq5ovuovhjyo6tuommzdfkjspyynpp.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/sw/vechiu-0x0-1043x695-firwhwuneijmcbq654b4nwa2h4rdnsw4.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/dr/hjomlc-0x0-1042x694-zz3xatu7yyn4v2lsxpykzlu7fmutgdrp.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/4g/7qiyi4-0x0-1043x695-7ju5lb2vdpkkoh3ifceukotsvt25h4g6.jpeg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)